عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

علت قرار گرفتن حلقه ازدواج در دست چپ

علت قرار گرفتن حلقه ازدواج در دست چپ


حلقه در دست چپ

یکی از نکته هایی که کمتر زوج هایی به آن دقت می کنند ، استفاده از حلقه ازدواج در دست چپ است علت آن را اکثریت ، رگ عشق می دانند. رگی که در دست چپ قرار دارد ، راه به قلب دارد و همین مورد باعث می شود تا اتحاد دو زوج با یکدیگر افزایش پیدا کند.

علت قرار گرفتن حلقه ازدواج در دست چپ

جالب است بدانید که برخی کشورها همانند اسپانیا اعتقاد دارند که دست چپ ، قابل اعتماد نیست بنابراین حلقه ازدواج را در دست راست قرار می دهند برخی دیگر از کشورها همانند آلمان ، حلقه نامزدی را در دست چپ اما حلقه ازدواج را در دست راست قرار می دهند اما جالبتر از این کشورها، سری لانکا است که داماد حلقه را در دست راست اما عروس در دست چپ قرار می دهد !

علت قرار دادن حلقه ازدواج در دست چپ

چرا حلقه ازدواج در انگشت چهارم دست چپ قرار می گیرد؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید حلقه ازدواج حتما باید در انگشت چهارم دست چپ قرار بگیرد. اما علت آن چیست؟ اگر تمام انگشت های دو دست را روی هم قرار دهید ، قطعا انگشت های چهارم ( کنار انگشت کوچیک ) را به سختی میتوان از یکدیگر جدا کرد اما انگشت دیگر براحتی از یکدیگر فاصله می گیرند. همچنین اعتقادهای دیگری نیز وجود دارد که از انگشت چهارم ، رگی به قلب متصل است و این بهترین نشانه برای قرار دادن انگشتر عروسی بر روی این انگشت است.

حلقه ازدواج

چرا حلقه ازدواج دایره است؟

یکی از دلایلی که حلقه ازدواج را دایره ای انتخاب می کنند ، پایان نداشتن زندگی است بدین معنا که زندگی زوج ها ،  هیچ پایانی ندارد و تا آخر عمر در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

آیا قرار دادن حلقه در هر دست ، تاثیری در زندگی زوج ها دارد؟

نکته ای که در این میان حائز اهمیت است ، علاقه و عشق زوج ها به یکدیگر است و اینکه حلقه در چه دستی باید باشد اهمیتی ندارد. علت آن را نیز میتوان آمار بالای طلاق در ایران دانست بنابراین اینکه حلقه در چه دستی قرار بگیرد ، نمیتواند ضامن خوشبختی زوج ها شود. اما از آنجا که از قدیم ، رسم بوده است که حلقه در زمان عروسی در دست چپ و انگشت چهارم قرار بگیرد ، به همین علت این رسم از قدیم تاکنون پابرجا مانده است همچنین گفتنی است که تاریخچه پدید آمدن حلقه ازدواج ، به حدود 6 هزار سال پیش برمیگردد !

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

علت قرار گرفتن حلقه ازدواج در دست چپ

علت قرار گرفتن حلقه ازدواج در دست چپ

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
علت قرار گرفتن حلقه ازدواج در دست چپ
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی مجلل علت قرار گرفتن انگشتر ازدواج در دست چپ یکی از نکته هایی که کمتر زوج هایی به آن دقت می کنند ، استفاد مدل خواندنی عروسی پرفروش,
صفحه قبل