عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

جعبه کادوی لاکچری برای عروس و داماد

جعبه کادوی لاکچری برای عروس و داماد


کادوی عروسی

یکی از دغدغه های میهمانان عروسی ، تهیه کادو برای عروس و داماد است. البته اکثر میهمانان ترجیح می دهند تا هدیه عروس و داماد را از میان سکه و یا پول نقد انتخاب کنند اما در این بین میهمانانی نیز هستند که کادویی برای سر عقد و یا نامزدی برای عروس و داماد تهیه می کنند.

یکی از خلاقیت هایی که میتوانید برای متفاوت کردن کادوی عروس و داماد پیاده سازی کنید ، نحوه کادو کردن هدیه عروس و داماد است. برای مثال اگر برای عروس و داماد بطور جداگانه هدیه ای خریداری کنید ، قطعا یا باید روی آن بنویسید یا در زمان تحویل بگوئید که این کادو متعلق به عروس است یا داماد اما یکی از ایده های کادو برای عروس و داماد ، جعبه کادوهای شبیه به لباس عروس و داماد است ! این نوع کادوها را میتوان یک کادوی لاکچری برای عروس و داماد نیز در نظر گرفت.

جعبه کادو لاکچری برای عروس و داماد

جعبه کادوهای لاکچری برای عروس و داماد

جالب است بدانید که این نوع مدل جعبه کادوها را نیز خودتان میتوانید درست کنید که در این مقاله از سایت عروسی ساز ، نمونه ای از این نوع جعبه کادوهای لاکچری را مشاهده خواهید کرد.

یکی از ایده های بسیار جالب برای میهمانانی که میخواهند هدیه پیراهن برای داماد تهیه کنند ، ایده جعبه کادو با طرح لباس داماد و چوب لباسی آن است ! در واقع چوب لباسی نقش دسته کادو را بازی میکند اما دسته جدا می شود و بعنوان چوب لباسی نیز میتوان از آن استفاده کرد. این نوع جعبه کادو  یکی از لاکچری ترین مدل جعبه های کادو برای عروسی است !

جعبه کادو با طرح لباس داماد

چگونه جعبه کادو با طرح لباس داماد درست کنیم؟

کافی است یک مقوای مشکی تهیه کنید و همانند تصویر بالا ، آن را تا کنید و سپس با چسب آن را محکم ببندید. دقت داشته باشید که کادوی خود را در یک کاغذ کادو سفید یا جعبه کادو سفید قرار دهید  تا طرح پیراهن داماد ایجاد شود  و سپس با یک مقوای مشکی همانند تصویر روی آن بچسبانید.

جعبه کادو با طرح لباس عروس

چگونه جعبه کادو با طرح لباس عروس درست کنیم؟

برای اینکار کافی است از یک رومیزی استفاده کنید همانند تصویر در 8 مرحله میتوانید طرح لباس عروس را جهت چسباندن آن بر روی جعبه کادو را ایجاد کنید.

جعبه کادو مخصوص عروس و داماد

اگر قصد دارید هدیه های عروس و داماد در یک جعبه کادو قرار دهید ، میتوانید همانند نمونه بالا طرح لباس داماد و عروس را بر روی یک جعبه بچسبانید ایده و خلاقیت ، میتواند کادو و هدیه ای که شما برای عروس و داماد تهیه کردید را با سایر کادوها متفاوت کند و قطعا همه چشمانشان به سمت هدیه شما جلب خواهد شد !

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

جعبه کادوی لاکچری برای عروس و داماد

جعبه کادوی لاکچری برای عروس و داماد

جعبه کادوی لاکچری برای عروس و داماد

جعبه کادوی لاکچری برای عروس و داماد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
جعبه کادوی لاکچری برای عروس و داماد
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی جعبه کادوی لاکچری برای عروس و داماد یکی از دغدغه های میهمانان عروسی ، تهیه کادو برای عروس و داما مد خواندنی عروسی روز,طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل