عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ماه عسل عروس و داماد

ماه عسل عروس و داماد


رفتن عروس و داماد به ماه عسل

عروس و داماد ها وقتی تصمیم به ازدواج می گیرند و می خواهند عروسی هم برگزار کنند، باید از چند ماه قبل به همراه خانواده هایشان، شروع به انجام امور مربوط به عروسی کنند و برنامه ریزی های خود را نیز آغاز کنند. از برنامه ریزی برای برگزاری رسوم مختلف تا خرید های عروسی و گرفتن خانه و خرید جهیزیه تا برنامه ریزی برای انجام عکاسی و فیلم برداری و خود مراسم. بنابراین راه طولانی و شلوغی را پیش روی خود می بینند که هم لذت بخش است هم انرژی فراوانی از آنها می گیرد. پس از انجام همه امور و اتمام کارها، نوبت به رفتن عروس و داماد به ماه عسل می رسد. زوج خوشبخت می توانند هم روزهای قشنگی را در ماه عسل خود تجربه کنند و هم استراحتی برای گرفتن انرژی مجدد داشته باشند.

ماه عسل عروس و داماد

سفر ماه عسل

اولین قدم برای شروع ماه عسل انتخاب یک مکان است. مهم نیست داخل کشور یا خارج؛ مهم این است که با توجه به بودجه و سلیقه شما آن مکان برایتان مناسب باشد. برای اینکه بهترین مکان را برای ماه عسل انتخاب کنید، شما و همسرتان جداگانه چند شهر و کشور را روی کاغذ بنویسید و بعد آنها را با هم به اشتراک بگذارید. قطعا بین نوشته هایتان با توجه به شناختی که درطول نامزدی و عقد به دست آورده اید، چند مکان مشترک وجود دارد. بهترین انتخاب می تواند از بین همین مکان های مشترک باشد. البته بهتر است جایی را برای ماه عسل انتخاب کنید که تا قبل از آن هیچ کدام تان به آنجا سفر نکرده باشید.

سفر ماه عسل

در بین شهرها و کشورهایی که می نویسید حتما به بودجه تان هم فکر کنید. قطعا پاریس و رم و ایتالیا جزو انتخاب های اولیه آدم ها برای سفر ماه عسل به حساب می آیند اما اگر بودجه این سفر را ندارید بهتر است روی گزینه های دیگری تمرکز کنید و در نقاطی که مد نظرتان است، آن هایی را بنویسید که رفتن به آنجا برایتان ممکن است تا غیر ممکن و محال.

در ماه عسل باید همه چیز عالی و به یادماندنی باشد، اگر بخواهید کمی خسیس بازی در بیاورید، ممکن است اصلا به شما خوش نگذرد. برای اینکه ماه عسل به خوبی و خوشی برگزار شود، زمانی که مشغول راه اندازی مراسم عروسی هستید، تا آنجا که ممکن است در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، تا یک ماه عسل مجلل و به یاد ماندنی را برای خودتان رقم بزنید.

ماه عسل عروس داماد

اگر قرار است ماه عسل خوبی داشته باشید و خیلی اهل سرما نیستید، ترجیحا ماه عسل تان را به نوروز یا تابستان موکول کنید و مطمئن باشید چیزی را از دست نمی دهید به جز یک عالمه سرما که ممکن است تمام برنامه های شما را در ماه عسل تان بهم بریزد. اگر از آب و هوای کشوری که قصد رفتن به آنجا را دارید چیزی نمی دانید بهتر است قبل از سفر برنامه آب و هوایی اش را در یک هفته ای که قرار است آنجا باشید بررسی کنید.

زمانی که قصد سفر دارید، خصوصا سفر ماه عسل که احتمال خرید در آن خیلی زیاد است، بهتر است یک چمدان کوچک همراه خودتان بردارید با چند دست لباس ساده. قرار است در ماه عسل خوش بگذرانید و با همسرتان معاشرت کنید، مهم نیست که هر ساعت و هر وعده ی غذایی را با لباس مخصوص سر میز بنشینید؛ طوری که انگار هنوز در مراسم عروسی تان حضور دارید.


ماه عسل عروس و داماد

ماه عسل عروس و داماد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
ماه عسل عروس و داماد
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر آخرین مدل خواندنی عروسی ماه عسل عروس و داماد رفتن عروس و داماد به ماه عسل عروس و داماد ها وقتی تصم طرح خواندنی عروسی, خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل