عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

خرید آینه و شمعدان عروسی

خرید آینه و شمعدان عروسی


خرید آینه و شمعدان عروسی

یکی از لذت بخش ترین کارهای عروسی که همه به آن علاقمند هستند و با کمال میل برای آن وقت می گذارند، خریدهای عروسی است. یکی از اولین خریدهایی که با توجه به سنت، عروس و داماد ها آن را انجام می دهند، خرید آینه شمعدان عروسی است . خرید آیینه شمعدان از آیین زرتشت به یادگار مانده است و کی از سنت های زیبای ما ایرانیان می باشد. آینه و شمعدان در جنس های مختلفی مثل طلا ، نقره ، کریستال ، چینی ، برنز ، چوب و انواع فلزهایی که با آب طلا و نقره آبکاری می شوند وجود دارد که البته قیمت های بسیار متفاوتی دارند.

آینه و شمعدان عروس

انواع آینه و شمعدان عروس

همان طور که می دانید شمعدان ها طرح های مختلفی دارند . برخی از آن ها برقی هستند و بالامپ روشن می شوند و برخی با شمع روشن می شوند . برخی یک شعله هستند و برخی چند شعله . توصیه ی ما به شما این است که هرگز شمعدان برقی نخرید زیرا شمعدان یعنی جای شمع نه جای لامپ و زیبایی نور شمع با نور چراغ قابل مقایسه نیست. در صورتی که منزل تان به نور بیش تری نیاز داشته باشد می توانید برای آن آباژور تهیه کنید و نباید آباژور را با شمعدان اشتباه بگیرید. ضمنا شمعدان هایی که شعله های زیادی دارند فقط برای خانه های بزرگ مناسب هستند . معقول ترین تعداد شعله برای شمعدان یک تا دو عدد است . از آن جایی که شمعدان را یکی به نیت داماد و دیگری را به نیت عروس می گذارند بهتر است عدد شعله های آن زوج و کم باشد. از قدیم شمعدان هایی به شکل گل لاله وجود داشته و بین ایرانیان طرفداران بسیاری داشته است. این نوع شمعدان از جنس کریستال و بسیار زیباست . امروزه در فروشگاه ها لاله هایی با طرح های ساده یا فانتزی و سایزهای بزرگ و کوچک وجود دارد . معمولا لاله ها شکیل تر از شمعدان ها هستند.

آینه و شمعدان لاله عباسی

کنسول آینه و شمعدان

هنگام خرید آینه و شمعدان به فکر مکانی که بتوانید آن ها را روی آن قرار دهید نیز باشید. بسیاری از مردم با خرید یک کنسول برای جلو درب ورودی یا راهرو منزل شان از آینه و شمعدان شان بهترین استفاده را می کنند . برخی نیز آینه و شمعدان شان را روی میز توالت اتاق خواب قرار می دهند یا آن را داخل ویترین بوفه می گذارند . برخی نیز فقط از شمعدان هایشان روی میز ناهار خوری استفاده می کنند و آینه را داخل کمد قرار می دهند که البته این بستگی به سلیقه ی هر فرد دارد. توصیه ی ما به شما این است که هنگام خرید آینه و شمعدان به فکر کار آمد بودن آن نیز باشید.

کنسول آینه و شمعدان

باید بدانید که چهار راه ابو سعید ، چهار راه مخبر الدوله و ... بورس آینه و شمعدان و لوستر است . اگر به دنبال آینه و شمعدان خاصی می گردید و البته می خواهید برای آن هزینه ی بالایی بپردازید می توانید به لوکس فروشی ها سری بزنید. اگر منزل کوچکی دارید به دنبال آینه و شمعدان ظریف و کوجک باشید و اگر خانه ی بزرگی دارید با خرید آینه و شمعدان بزرگ می توانید آن را زیبا کنید.


خرید آینه و شمعدان عروسی

خرید آینه و شمعدان عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
خرید آینه و شمعدان عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی پرفروش خرید آینه و شمعدان عروسی خرید آینه و شمعدان عروسی یکی از لذت بخش ترین کارهای ع آخرین مدل خواندنی عروسی,مدل خواندنی عروسی سال,
صفحه قبل