عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

گل ماشین عروس

گل ماشین عروس


چند ایده جالب برای گل زدن ماشین عروس

برای برگزاری مراسم عروسی، شما نیاز دارید تا برای موضوعات مختلف برنامه ریزی کنید و برای هر موضوع خاص می بایست وقت زیادی بگزارید تا بتوانید بهترین انتخاب را نیز داشته باشید. یکی از مهم ترین کارهایی که باید برای آن برنامه ریزی کنید و نمونه کارهای بسیاری را ببینید تا آنرا بپسندید، گل آرایی ماشین عروس است . وقتی به گل فروشی ها مراجعه می کنید، نمونه کارها را مشاهده کنید و از سلیقه خود برای گل آرا بگوید تا ایده آل هایتان برای او مشخص شود و سپس قیمت ها را بررسی کرده و انتخاب نهایی را انجام دهید. بعضا بسیاری از گل فروشی ها ایده های جالبی برای گل زدن ماشین عروسی دارند که آنها را نیز بررسی کنید . در ادامه چند ایده جالب برای گل زدن ماشین عروس به شما ارائه می دهیم که امیدواریم به کار شما بیاید . با ما همراه باشید.

ایده برای ماشین عروس

گل آرایی ماشین عروس

هنگامی که ماشین را برای گل آرایی می برید حتما به یاد داشته باشید که رنگ غالب ماشین و رنگ گل ها بهتر است که با هم مخالف باشند مثلا اگر ماشین سفید رنگ است به هیچ وجه با گل های سفید تزیین نکنید در عوض گلهای رنگی نمای ویژه ای به آن خواهند بخشید و یا بر عکس اگر ماشین عروستان دودی رنگ و تیره است از گل های روشن و ملایم همانند سفید و صورتی استفاده کنید و یا مثلا اگر ماشین نقره ای دارید گل هایی به رنگ زرشکی یا قرمز کار فوق العاده ای از آب در می آید. در این زمینه اگر ماشین شما مشکی رنگ است جدا از زدن گل های یک دست سفید اجتناب کنید چرا که این کار ماشین شما را شبیه ماشین مراسم تدفین می کند. اگر لباس عروس بسیار بلند و پرچین و دنباله دار است، بهتر است ماشین عروس اندکی جادارتر انتخاب شود تا لباس عروس چروک نشود. برای تزیین و گل آرایی ماشین عروس، گل های درشت جلوه بهتری دارند و نمای بهتری به ماشین می دهند؛ در صورتی که برای گل های کوچک چنین چیزی صادق نیست.

گل آرایی ماشین عروس

تزیین ماشین عروس

برای تزئین ماشین عروسی راه‌های زیادی وجود دارد، خیلی‌ها دوست دارند تزئینات کاملا ساده باشد و ترجیح می‌دهند فقط یک روبان روی کاپوت ماشین قرار بگیرد، برخی دیگر به دنبال یک تزئین ساده هستند اما همان تزئینات خیلی به چشم بیاید. یکی از مهم ترین ملزومات شب عروسی، ماشین عروس است. اگر شما هنوز این مراسم را تجربه نکرده‌اید، شاید در نگاه اول قضیه خیلی ساده به نظر برسد، ماشین عروس در تمامی عکس‌ها و فیلم‌های عروسی تان حضور فعال دارد و بعدها می‌تواند برایتان دردسر ساز باشد. پس به مدل ماشین عروس، رنگ ماشین عروس و گل‌آرایی ماشین عروس اهمیت دهید. معمولا ماشین عروس را سفید انتخاب می کنند چرا که رنگ سفید سمبل عروس است و معمولا عروس ها لباس سفید بر تن دارند. با وسواسی خاص همانند یک شاهزاده واقعی مراحل آماده شدن اسب سفید رویایی عروس تان را دنبال کنید.

تزیین ماشین عروس

نحوه انتخاب ماشین عروس

اگر از مدل، رنگ و به طور کلی امکانات ماشین خودتان راضی هستید، حتما ماشین خودتان را انتخاب کنید در صورتی هم که ماشینی ندارید، ماشین یکی از اقوام خود را به امانت بگیرید. یا به فکر کرایه ماشین عروس باشید. حالا که ماشین خود را برای این شب انتخاب کردید. نوبت به زیباسازی و طراحی آن می‌رسد. برای گل آرایی ماشین عروس مورد نظر، دقت بیشتری داشته باشید تا زحمات تان در انتخاب ماشین به هدر نرود. گل آرایی ماشین عروس هم با توجه به سلیقه عروس و داماد متفاوت است. شما باید هارمونی رنگ‌ها را بشناسید, گل آرایی ماشین عروس باید با تزئین ماشین نامزدی فرق داشته باشد. می‌توان برای مراسم نامزدی که مراسمی خودمانی‌تر و ساده‌تر است، از تزئین‌های تور و پاپیون استفاده کرد که خیلی هم زیبا هستند. در میان این تزئین‌ها هم می‌توان از گوی‌های رنگی براق یا گل به تعداد کم استفاده کرد.

نحوه انتخاب ماشین عروس

مدل ماشین عروس

برای مراسم عروسی هم می‌توان از گل‌های رنگ روشن برای ماشین تیره رنگ و گل‌های رنگارنگ برای ماشین رنگ روشنی استفاده کرد. اگر در یخبندان زمستانی به سر می‌برید و مراسم‌تان در روزهای سرد زمستانی یا روزهای داغ تابستان است بدانید با مراجعه به اخبار هواشناسی و وضعیت پیش بینی هوا در روز عروسی شما اقدامات لازم را به عمل آورید. در این شرایط گل‌های ماشین دوام زیادی نخواهند آورد و سر ۳ ساعت یا یخ می‌زنند یا پژمرده می‌شوند. پس باید در انتخاب گل مورد نظر دقت لازم را داشته باشد. گل آرایی ماشین عروس با بادکنک، گل آرایی ماشین عروس با گل رز یا به شکل های مختلف می تواند انجام شود.

مدل ماشین عروس

خودروهای روباز برای ماشین عروس گزینه های مناسب تری هستند. هر چند دیگر سقفی وجود ندارد که بخواهیم آن را تزئین کنیم، اما جلو و عقب خودرو فضای کافی برای طراحی و تزئینات دارد. برای این دسته از خودروها چیدمان المان های تزئینی باید به صورت خطی باشد. کمتر کسی به تزئین درب خودرو از هر دو سمت عروس و داماد توجه می کند. درب های خودرو از دو سمت می توانند تزئین شوند اما طرح متناسب با نماد عروس و داماد، به نظر ایده جالب تری است. اینکه درب سمت عروس با ربان و گل های سفید و سمت داماد ترکیبی از رنگ سیاه با یک کروات نمادین تزئین شود هم ایده جالبی برای زیبا کردن ماشین عروس است.

مدل ماشین عروس روباز

استفاده از حلقه و کنف اغلب تزئینات خودروها با عناصری همچون ربان، تور، گل طبیعی و مصنوعی است. در حالی که وسایل دیگری همچون حلقه و کنف هم می توانند برای ایجاد طرح های متفاوت و زیبا استفاده شوند. می توان با کنف دور تا دور حلقه ها را تزئین کرد و سپس این حلقه ها را به عنوان پایه گلها قرار داد. با استفاده از تورهای چند رنگ برای جالب تر کردن ماشین عروس می توان تورهای چند رنگی را با رعایت تناسب رنگ استفاده کرد. برای مثال چند رنگ سفید، یاسی، بنفش با یکدیگر تناسب دارند که می توان آنها را به عنوان زمینه طراحی استفاده کرد و سپس گل و ربان را بر روی تورها قرار داد.و برای تزئین آینه های خودرو می توان آنها را با گل های زیبا تزئین کرد و سپس ربان های کش و قوس دار را از آینه ها آویزان کرد. این ایده اگر چه کوچک و جزئی است اما موجب زیبایی ماشین عروس می شود.طرح ساده گاهی یک طرح ساده بهتر از طرح های پیچیده باعث زیبایی ماشین عروس می شود. برای مثال می توان با گل های ریز و غنچه ای یک قلب بزرگ را در قسمت جلوی خودرو ایجاد کرد. اگر قسمت انتهایی قلب هم با یک پاپیون ربانی تزئین شود، زیبایی ماشین عروس را دو چندان می کند.

تزیین ماشین عروس

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

گل ماشین عروس

گل ماشین عروس

گل ماشین عروس

گل ماشین عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
گل ماشین عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرانواع خواندنی عروسی گل ماشین عروس چند ایده جالب برای گل زدن ماشین عروس برای برگزاری مرا مدل خواندنی عروسی شیک,مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل