عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه چیدمان منزل عروس و داماد

نحوه چیدمان منزل عروس و داماد


دیزاین منزل عروس

منزل نو عروس و داماد بعد از مراسم عروسی ، باید بوی تازگی و خبر از زندگی نو و جدید بدهد برای رسیدن به این ویژگی ها ، نیازمند یک دیزاین داخلی مدرن هستید. مدل دکوراسیون و نحوه چیدمان منزل عروس و داماد به قدری در زیبایی خانه عروس تاثیرگذار است که حتی اگر در یک آپارتمان نقلی هم زندگی کنید اما دیزاین و مدل چیدمان مناسبی داشته باشید ، باز هم شبیه به یک منزل لاکچری نشان داده می شود !

نحوه چیدمان منزل نو عروس و داماد

نحوه چیدمان منزل عروس و داماد

متاسفانه بسیاری از عروس خانم ها در انتخاب رنگ جهیزیه وسایل منزل دقت کافی ندارند و یا از آنجا که یکسری از وسایل منزل را داماد باید تهیه کند ، خود علتی بر هماهنگ نبودن و یا ست نبودن وسایل منزل می شود.

شاید برخی ها با خواندن این مقاله ، با خودشان بگویند که هزینه خرید این نوع جهیزیه های ست را از کجا بیاوریم؟ مگر سر گنج نشستیم؟ در حالیکه این افراد کاملا در اشتباه هستند زیرا دیزاین و دکوراسیون منزل هیچ ارتباطی به میزان هزینه و سرمایه شما برای خرید وسایل ست جهیزیه ندارد !

تنها کافی است به رنگ وسایل خریداری شده دقت کنید. به همین راحتی ! برای مثال ، اگر میز تلویزیون شما رنگ سفید است ، میز مبلمان را نیز به رنگ سفید انتخاب کنید یا اگر رنگ مبلمان منزل عروس و داماد صورتی است ، رنگ پرده ها را نیز به همان رنگ ( صورتی پر رنگ یا کم رنگ ) انتخاب کنید.

مدل چیدمان خانه عروس و داماد

از خرید وسایل اضافی خودداری کنید !

بجای هزینه کردن برای وسایل کوچک و اضافی ، همان مقدار را برای خرید میز یا مبلمان یا وسایل بهتر بپردازید.

پیشنهاد می شود قبل از خرید وسایل ، یکبار مدل دکوراسیون منزل عروس و داماد را مشاهده کنید. اینکار باعث می شود تا دید شما نسبت به خرید وسایل ضروری باز تر شود و حتما یک لیست از خریدهای ضروری جهیزیه و از همه مهمتر ، رنگ دکوراسیون منزل تهیه کنید.

نمونه دکوراسیون های مدرن زیادی را با یک جستجوی ساده میتوانید مشاهده کنید که هر کدام رنگبندی خاصی دارند. یک نوع رنگبندی را انتخاب کنید و همه خریدها را بر اساس همان نوع رنگبندی تهیه کنید.

مدل دکوراسیون عروس و داماد

استفاده از گل در دکوراسیون منزل عروس

گل ، فوق العاده در دکوراسیون منزل خصوصا برای زیبا کردن منزل نو عروس و داماد تاثیرگذار است حتی اگر وقت رسیدگی به گل را ندارید ، میتوانید از گل های مصنوعی استفاده کنید.

جهت ست کردن میز با مبلمان ، پیشنهاد می شود اگر رنگی به جزء سفید برای میز در نظر گرفته اید ، کوسن های مبل را نیز به همان رنگ میز انتخاب کنید تا این هماهنگی بین مبل و میز در دکوراسیون منزل حفظ شود.

همچنین لازم به ذکر است که یکی از رنگ هایی که براحتی با اکثر رنگ ها ست می شود ، رنگ سفید است بنابراین برای نو عروس و داماد پیشنهاد می شود حتما از رنگ سفید در دکوراسیون منزل استفاده کنند.


نحوه چیدمان منزل عروس و داماد

نحوه چیدمان منزل عروس و داماد

نحوه چیدمان منزل عروس و داماد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه چیدمان منزل عروس و داماد
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی مجلل نحوه چیدمان منزل عروس و داماد منزل نو عروس و داماد بعد از مراسم عروسی ، باید بوی تازگی و خ خواندنی عروسی جدید,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل