عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

لباس مناسب نامزدی

لباس مناسب نامزدی


چه لباسی برای مراسم نامزدی انتخاب کنیم

اولین مراسم رسمی آشنایی عروس و داماد و خانواده ها، مراسم نامزدی است که برگزار کننده آن معمولا خانواده عروس است. البته در بسیاری از خانواده ها، خانواده ی داماد هم مراسمی جداگانه و به سبک خود برای اعلام نامزدی فرزندشان برگزار می کنند. زوج های جوان معمولا برای این مراسم هم مانند مراسم عروسی، خود را آماده میکنند. عروس ها به آرایشگاه می روند و لباس زیبایی را برای خرید انتخاب میکنند یا سفارش دوختش را به خیاط می دهند. داماد ها هم کت و شلواری مخصوص دامادی تهیه می کنند و آماده برگزاری مراسم می شوند. یکی از دغدغه های عروس خانم ها معمولا این است که " چه لباسی برای مراسم نامزدی انتخاب کنیم" . برای اینکه در این مورد انتخاب بهتری داشته باشید با ما همراه باشید.

لباس نامزدی

انتخاب لباس نامزدی

در انتخاب لباس نامزدی، اولین موضوعی که باید مورد توجه قرار دهید این است که آیا بعد از مراسم نامزدی، جشن عقد هم خواهید داشت یا اینکه با یک عقد محضری ساده، به ازدواج تان رسمیت می بخشید. دوم اینکه فاصله بین نامزدی و جشن عروسی تان چقدر است. اگر فقط جشن نامزدی خواهید داشت، دست تان برای انتخاب لباس بازتر است و می توانید یک لباس پر زرق و برق انتخاب کنید اما اگر جشن عقد هم در پیش دارید و یا اینکه فاصله چندانی بین جشن نامزدی و عروسی نیست، بهتر است از زرق و برق لباس نامزدی بکاهید.

لباس نامزدی ساده

لباس نامزدی ساده

لباس نامزدی کارشده

لباس نامزدی کارشده

رنگ لباس نامزدی

در انتخاب لباس نامزدی فاکتورهای متعددی باید درنظر گرفته شود. اول از همه راجع به رنگ لباس تصمیم بگیرید. استفاده از رنگ های سفید، شیری، نباتی روشن و کرم معمولا برای نامزدی توصیه نمی شود چون خیلی شبیه به لباس عروسی که معمولا در همین طیف است، به نظر خواهد رسید. به جای این رنگ ها، چند دسته انتخاب دارید: بعضی ها رنگ سال را می پسندند و بعضی ها رنگ های روشن و ملایم مثل صورتی، گلبهی، آبی، یاسی و ... . عده ای دیگر هم نظر کاملا متفاوتی دارند و رنگ های تند مثل قرمز، آبی نفتی، سبز کله غازی و ... را ترجیح می دهند. به هر حال هر کدام از این سه دسته را که انتخاب می کنید، توجه داشته باشید رنگی انتخاب کنید که با رنگ پوست تان تناسب داشته باشد. اگر دوست دارید بین لباس شما و همسرتان تناسبی وجود داشته باشد، مثلا رنگ پیراهن آقا داماد همرنگ لباس شما باشد یا رنگ کت و شلوارش تیره تر از لباس شما باشد، رنگی انتخاب کنید که به هر دویتان بیاید و پوشیدنش برای خانم ها و آقایان برازنده باشد.

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی ست عروس و داماد

لباس نامزدی ست عروس و داماد

مدل لباس نامزدی

بعد از اینکه رنگ لباس تان مشخص شد، به انتخاب مدل لباس می رسید. طیف انتخاب بین کت و دامن، بلوز و دامن و پیراهن است. پوشیدن شلوار در مراسم نامزدی اصلا توصیه نمی شود. کت و دامن را هم در صورتی انتخاب کنید که مجلس تان رسمی باشد یا اینکه مدل لباس تان دخترانه و فانتزی باشد؛ در غیر این صورت آن را هم کنار بگذارید. ناسلامتی شما عروس هستید، نباید مثل خانم بزرگ ها باشید! بهترین انتخاب برای لباس نامزدی پیراهن یا بلوز و دامن است.

مدل لباس نامزدی

به شما پیشنهاد می کنیم که اگر لباس عروس تان بسیار بلند یا دنباله دار است، لباس نامزدی خود را کوتاه یا میدی انتخاب کنید. اما از اعتدال خارج نشوید. قرار نیست ظاهری کودکانه داشته باشید بلکه وقار و متانت یک عروس خانم زیبا را حفظ کنید. چون در این مراسم، همه چشم ها خیره به شماست. از تناسب لباس و کفش هم غافل نشوید. رنگ کفش، مدل و اندازه پاشنه آن را طوری انتخاب کنید که هم ظاهری شیک و متناسب با لباس داشته باشد و هم شما با آن بتوانید به راحتی حرکت کنید.

لباس نامزدی کوتاه

لباس نامزدی کوتاه

خرید یا دوخت لباس نامزدی

برای تهیه لباس نامزدی یا عقد دو انتخاب در پیش دارید. یا لباس آماده و دوخته شده بخرید یا به یک مزون، سفارش دوخت مدل مورد نظرتان را بدهید. معمولا کسانی که می خواهند مطمئن باشند لباس شان شبیه لباس هیچ کس دیگری نیست، ترجیح می دهند سفارش دوخت لباس بدهند. برای انتخاب مزون در تهران می توانید به میرداماد، تجریش، جمهوری و چهارراه امیر اکرم سر بزنید. برای خرید هم پاساژهای ونک، تندیس، میلاد نور و مغازه های چهارراه امیراکرم، کوچه برلن، امامزاده حسن و خیابان مفتح شمالی انواع و اقسام مدل ها را ارائه می کنند. قیمت خرید لباس نامزدی و عقد مختلف است. البته اگر اهل برندپوشی باشید، می توانید سری هم به بوتیک های معروف بزنید که در این صورت باید مبلغ بیشتری هزینه کنید. دوخت لباس هم معمولا گران تر تمام می شود و هر چه مزون معروف تر یا مدل خاص تری را انتخاب کنید، هزینه بیشتری باید بپردازید. البته اگر برای خرید پارچه سراغ مغازه های خیابان زرتشت بروید، هزینه تان بیشتر می شود. بهتر است پارچه را از بازار بخرید و اگر مزون خاصی مدنظرتان نیست، از پارچه فروش آدرس چند مزون خوب را بگیرید که قیمت مناسبی داشته باشند. معمولا فروشنده ها به واسطه شغل شان خیاط های خوبی را می شناسند.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

لباس مناسب نامزدی

لباس مناسب نامزدی

لباس مناسب نامزدی

لباس مناسب نامزدی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
لباس مناسب نامزدی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهنامزدی
توضیح مختصرانواع خواندنی نامزدی لباس مناسب نامزدی چه لباسی برای مراسم نامزدی انتخاب کنیم اولین مراسم رس مدل خواندنی نامزدی پرفروش,مد خواندنی نامزدی روز,
صفحه قبل