عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات مهم سرویس عروس

نکات مهم سرویس عروس


سرویس عروس

بدون شک یکی از هزینه های اصلی برگزاری جشن عروسی خرید سرویس جواهر عروس خانم است. سرویس طلای عروس با نگین های درخشان که به اصطلاح به آن جواهر می گویند، بخشی از مهم ترین خریدهای عروسی ست که برای خانم ها بسیار شیرین و لذت بخش و به دلیل قیمت بالای طلا و جواهر برای داماد اندکی دلهره آور است. بهتر است قبل از اینکه اقدام به خرید سرویس جواهر عروس کنید با چند نکته مهم آشنا شوید.

نگین های جواهر

1- نگین هایی که برای سرویس عروس استفاده می شود را بشناسید و بر اساس بودجه خود آن را انتخاب کنید. یکی از درخشان ترین، زیباترین و البته گران ترین نگین هایی که برای سرویس جواهر عروس استفاده می شود نگین مارکیز می باشد که برگ شکل بوده و بنا به میزان درخشندگی و اندازه آن قیمتش نیز متفاوت است. نگین قیمت مناسب تر که درخشندگی و زیبایی خود را دارد نگین برلیان است که به دلیل قیمت مناسب بسیار محبوب بوده و در اکثر سرویس های عروس استفاده می شود. این نگین دایره شکل است و باز هم بسته به درخشندگی و اندازه قیمت متفاوتی دارد.

سرویس عروس مارکیز

سرویس عروس مارکیز

سرویس عروس برلیان

سرویس عروس برلیان

ساخت سرویس طلا

2- اگر سرویس جواهر عروس را آماده از طلافروشی تهیه کنید یا طلاهای آماده خارجی بخرید هزینه بسیار زیادی را باید برای مزد ساخت طلا پرداخت کنید. راه کم کردن این هزینه انتخاب مدل سرویس جواهر و سفارش آن به یک طلاساز منصف می باشد. این راه اندکی از هزینه مزد ساخت کم می کند. برای انتخاب این گزینه باید مدل های جدید سرویس عروس را ببینید و زیباترین آن را انتخاب کنید.

3- می توانید از یکی از تکه های سرویس جواهر خود چشم پوشی کنید. به عنوان مثال گردنبند و گوشواره را انتخاب کنید و از خرید دستبند ست سرویس جواهر صرف نظر کنید.

سرویس جواهر عروس

خرید سرویس طلا

4- سرویس جواهر هرچند زیبایی و درخشش خاص خود را دارد با این حال پول گزافی را باید به نگین هایی بدهید که شاید هنگام فروش ارزش چندانی نداشته باشند. پس می توانید از خرید سرویس جواهر چشم پوشی کنید و سرویس طلای بدون نگین بخرید. این کار می تواند از نظر اقتصادی هم در زمان خرید و هم در آینده بسیار به صرفه باشد.

سرویس طلا عروس

سرویس طلا عروس

نگین اتمی

5- اگر درخشش نگین ها را در سرویس جواهر را دوست دارید و نمی خواهید سرویس طلا ساده برای عروسی خود بخرید، با این حال پول زیادی برای نگین های اصل ندارید می توانید از نگین های اتمی استفاده کنید. نگین های اتمی قیمتی نداشته و بالطبع هنگام فروش نیز ارزشی ندارند ولی سرویس شما را زیباتر و درخشان تر می کنند.

سرویس طلا نگین اتمی

سرویس طلا نگین اتمی

سرویس نقره عروس

6- آخرین راه هم خرید سرویس عروس نقره است که هزینه شما را بسیار کم می کند.

سرویس نقره عروس

سرویس نقره عروس

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات مهم سرویس عروس

نکات مهم سرویس عروس

نکات مهم سرویس عروس

نکات مهم سرویس عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات مهم سرویس عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمد خواندنی عروسی روز نکات مهم سرویس عروس سرویس عروس بدون شک یکی از هزینه های اصلی برگزاری جشن آخرین مدل خواندنی عروسی, مدل خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل