عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ایده برای سرگرم کردن میهمانان عروسی

ایده برای سرگرم کردن میهمانان عروسی


با وجود تالارها و باغ های عروسی ، کمی این مراسم رو به تکراری و یکنواخت شدن می رود. قطعا شما نیز تجربه حضور در چندین مراسم عروسی را دارید اما آیا تاکنون به این فکر کرده اید که مراسم ها با یکدیگر تفاوتی نداشته اند؟

ایده برای سرگرم کردن میهمانان عروسی

شاید مهمترین تفاوتهای مراسم عروسی این روزها ، مدل میز ، رنگ ها ، تالار و البته شام عروسی بوده است ! اما اگر شما میخواهید در مراسم عروسیتان یک تغییر بزرگ و متفاوت را برای میهمانان عروسی رقم بزنید ، در این مقاله از سایت عروسی ساز با ما همراه باشید.

ایده ها و راه های زیادی برای سرگرم کردن میهمانان عروسی وجود دارد بطوری که تا ساعت ها سرگرم شوند و مراسم عروسیتان در ذهن آنها برای همیشه ثبت شود.

ایده برای آخر شب عروسی

ایده برای مراسم آخر شب ، رقص و پایکوبی

مراسم آخر شبتان را متفاوت تر از سایر عروسی ها کنید. برای مثال رقص های هماهنگ ، فوق العاده میتواند در شب عروسیتان جذاب باشد البته برای اینکار بهتر است با یک یا دو موسیقی تمرین کنید تا بتوانید هماهنگ با آهنگ برقصید.

اگر عروس و داماد ساقدوش دارند ، برای رقص هماهنگ از ساقدوش ها نیز میتوانید استفاده کنید. البته ست لباس هماهنگ و ست بین عروس و داماد و ساقدوش ها را فراموش نکنید. همچنین حتما از یک فیلمبردار حرفه ای و ترجیحأ دو دوربینه برای مراسم آخر شب عروسیتان دعوت کنید تا این لحظات خاطره انگیز را به ثبت برساند.

چالش مانکن عروسی

چالش مانکن برای میهمانان عروسی

بوسیله یک بلندگو در تالار یا باغ تالار عروسی ، اعلام کنید که بعد از شمارش شما ، میهمانان عروسی در حالت مانکن ( ثابت ) در همان حرکتی که هستند باقی بمانند سپس از فیلمبردار بخواهید تا تصویر برداری از چالش مانکن را آغاز کند ! قطعا صحنه های زیبا ، جذاب و البته خنده داری ثبت خواهد شد !

البته یکی از بهترین صحنه ها برای چالش مانکن ، زمان رقص میهمانان عروسی است که بعد از قطع آهنگ ، در همان حالت ثابت باقی بمانند.

سلفی عروسی

عکسهای یهویی از میهمانان عروسی

عکس های عروسی ، همیشه ماندگار است. بنابراین برای اجرای این نوع ایده ، اصلا نیازی نیست که به میهمانان عروسیتان اطلاع دهید ! از عکاس عروسیتان بخواهید تا بصورت کاملا مخفیانه و یهویی ، از میهمانان عروسی عکاسی کند و سپس میتوانید همان عکسها را بعنوان یادگاری به میهمانان عروسیتان هدیه دهید.

البته اگر قصد چنین کاری را دارید ، پیشنهاد می شود عکسهای یهویی باعث تمسخر میهمانان نشود ! زیرا در اینصورت قطعا از دست شما ناراحت خواهند شد.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

ایده برای سرگرم کردن میهمانان عروسی

ایده برای سرگرم کردن میهمانان عروسی

ایده برای سرگرم کردن میهمانان عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
ایده برای سرگرم کردن میهمانان عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرانواع خواندنی عروسی ایده برای سرگرم کردن میهمانان عروسی با وجود تالارها و باغ های عروسی ، کمی این مراسم رو به تکراری مدل خواندنی عروسی جدید,طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل