عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

جهیزیه عروس

جهیزیه عروس


خرید جهیزیه عروس

اسم بردن از مراسم عروسی و فکر کردن به آن بخش بسیار ساده و آسان موضوع است و وقتی حرف از عمل به میان می آید، هزار کار ریز و درشت از خرید لباس عروس مناسب، خرید عروسی، خرید سرویس طلای عروس، خرید کت و شلوار داماد، خرید آینه شمعدان و ... به میان می آید که گرچه بسیار شیرین و لذت بخش است، اما وقت گیر و سخت نیز هست. بعد از خرید ها و تهیه موارد مورد نیاز عروسی، صحبت از اصل مراسم عروسی به میان می آید، که برنامه ریزی مراسم عروسی نیز یک پروسه بزرگ است. از تشریفات عروسی بگیر تا عکاسی عروسی و سفره عقد عروسی . پس از اینکه همه کارها که به خوبی و خوشی انجام شد، نوبت به گرفتن خانه توسط داماد می رسد و وقتی مسکن تهیه شد، نوبت خانواده عروس است که برای تهیه جهیزیه اقدام کنند. خرید جهیزیه عروس نیز یکی از لذت بخش ترین امور در بین خانم هاست و همین طور در کنار جالب بودن، زمان بر و پر هزینه نیز هست. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

جهیزیه عروس

جهیزیه عروس

فرهنگ و عرف خانواده های ایرانی، پس از اینکه دو جوان به عقد ازدواج هم در آمدند؛ پروسه ی خرید جهیزیه عروس آغاز می شود. بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی، خرید جهیزیه همچون سایر هزینه های زندگی بر عهده ی زوج می باشد. اما بر اساس عرف و سنت، بخش عمده ی جهیزیه را خانواده ی دختر تقبل می کنند؛ تا شاید بتوانند باری از روی دوش آقای داماد برداشته باشند. معمولا چند ماه مانده به برگزاری مراسم عروسی ماراتن خرید جهیزیه توسط خانواده عروس آغاز می شود. این ماراتن نفس گیر علاوه بر اینکه به بودجه ی قابل توجهی نیاز دارد، نیازمند صرف زمان و به خرج دادن ذوق و سلیقه نیز می باشد.

تزیین جهیزیه عروس

در این میان گاهی به دلیل کمبود وقت، ممکن است خانواده ها خرید برخی از وسایل ضروری را از قلم بیاندازند. یا برای خرید اقلام ضروری بدون تحقیق و بررسی دست به انتخاب بزنند. بهترین پیشنهاد برای اینکه دچار چنین مشکلاتی در خرید نشوید رعایت چند نکته ی اساسی است: برای خرید کالاهای ضروری و اساسی حتما تحقیق کرده و درباره ی مارک های موجود در بازار اطلاعات کسب کنید. بهترین روش برای تحقیق این است که از آشنایان و دوستان خود که به تازگی جنس مشابهی را خریده اند؛ پرس و جو کنید. قطعا کسانی که از یک کالا استفاده کرده اند بهتر از فروشندگان می توانند شما را راهنمایی کنند و اینکه یک چک لیست خرید جهیزیه برای خود آماده کنید هرکدام از اقلام جهیزیه را که خریداری کردید از لیست خط بزنید تا به راحتی اقلامی که هنوز باقی مانده را ببینید. ما برای راحتی شما در سایت عروسی ساز لیست جهیزیه را آماده کرده ایم.

آشپزخانه عروس

 علاوه بر این، اگر با دیدی باز به خرید جهیزیه عروس بروید در تله ی تبلیغاتی فروشندگان گرفتار نخواهید شد. برای اینکه تمام جوانب را در نظر بگیرید و هنگام خرید دچار بی نظمی و فراموشی نشوید ، بهتر است اقلام مورد نیاز را فهرست کرده و بر اساس کاربرد دسته بندی کنید. مثلا وسایلی که برای اتاق خواب نیاز است در یک دسته قرار دهید، وسایلی که متعلق به پذیرایی و نشیمن است در یک دسته و وسایل برقی در یک دسته ی جدا و وسایل کاربردی مربوط به آشپزخانه نیز در دسته ای دیگر قرار گیرد. داشتن نظم فکری در خرید این امکان را برای شما فراهم میکند که بدون از قلم انداختن ملزومات خود، خرید کنید و در نهایت از خرید خود لذت ببرید.

اتاق خواب عروس

اگر آقای داماد منزل مسکونی دارند، می توانید قبل از شروع پروسه ی خرید به بررسی ابعاد مختلف خانه پرداخته و برای خرید وسایل با دیدی باز اقدام کنید. ابعاد خانه اگر از پیش مشخص باشد، در خرید کردن وسایل عاقلانه عمل کرده و از خرید وسایل غیر ضروری پرهیز می کنید. اگر هم قصد رهن یا اجاره ی خانه دارید بهتر است قبل از آغاز خرید این کار را انجام دهید تا به تناسب متراژ خانه وسایل را خریداری نمایید.


جهیزیه عروس

جهیزیه عروس

جهیزیه عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
جهیزیه عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی جهیزیه عروس خرید جهیزیه عروس اسم بردن از مراسم عروسی و فکر کردن ب تزئین خواندنی عروسی, آخرین مدل خواندنی عروسی, آخرین مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل