عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

رسوم عجیب ازدواج

رسوم عجیب ازدواج


رسوم عجیب ازدواج در جهان

ازدواج یکی از رسومی است که در همه جای دنیا انجام می شود و بسته به فرهنگ آن کشور نحوه انجام آن متفاوت است. در بعضی کشورها، ازدواج کردن خیلی آسان و در بعضی دیگر بسیار سخت و دشوار است. حتی در کشور خودمان نیز رسم های عجیب عروسی وجود دارد که قبلا آنها را بیان کردیم. اگر شما هم علاقمند هستید تا با رسوم عجیب ازدواج در جهان آشنا شوید با سایت عروسی ساز همراه باشید.

رسم ازدواج در ترکیه

بر اساس رسوم موجود در هر منطقه از جهان، اشکال مختلف عروسی نیز در این نقاط برگزار می شود که بعضا در بسیاری از کشورها ، رسوم عجیب هم حاکم است. به طور مثال یکی از رسومی که خیلی هم عجیب و غریب نیست این است که در ترکیه، در مراسم خواستگاری برای داماد، قهوه ای شور می آورند تا آنرا بنوشد.

رسم ازدواج در ترکیه

ازدواج در سوئد

آداب و رسوم ازدواج در بسیاری از کشورها به قدری عجیب است که شاید از شنیدن آن متحیر شوید، برای مثال در کشور سوئد رسم بر این است که از طرف پدر و مادر عروس یک سکه نقره در کفش راست او و از طرف پدر عروس نیز یک سکه طلا در کفش چپش قرار می گیرد و عروس باید به نشانه احترام و حمایت از پدر و مادرش تا پایان مراسم این سکه ها را در کفش خود نگه دارد.

ازدواج در سوئد

ازدواج سیاه پوستان آمریکایی

سیاهپوستان آمریکایی نیز با یک پرش زندگی جدیدشان را آغاز می کنند. اگرچه آنها خودشان هم نمی دانند این رسم دیرینه و کهن ریشه در کدام یک از سنت هایشان دارد، اما آنچه مسلم است این که آنها با انجام این کار به صورت نمادین از تمامی مشکلات و نگرانی هایی که پیش از این در زندگی با آن مواجه بوده اند با موفقیت عبور کرده و زندگی جدیدی را آغاز می کنند.

رسم چینی ها در شب عروسی

چینی ها عروسشان را همراه زنان سالمند و با تجربه روانه خانه بخت می کنند و حضور زنان جوان و مجرد در کاروانی که عروس را می برند بدیمن است. در چین رسم بر این است که عروس هنگام ترک خانواده حتما باید گریه کند تا نشان دهد نمی خواهد آنها را ترک کند. عروس و داماد چینی پیش از آغاز مراسم رسمی ازدواج، دستمال های کوچک قرمز رنگی را که روی آنها تصویری از اردک های چینی دوخته شده است، با آرزوی خوشبختی به همدیگر هدیه می دهند. این رسم نمادین در فرهنگ کشور چین به این معنی است که این زوج برای همیشه به زندگی در کنار هم ادامه می دهند.

رسم چینی ها در شب عروسی

ازدواج در آلمان

آلمانی ها نیز با جمع آوری ظروفی که پیش از آغاز مراسم ازدواج اقوامشان می شکنند برای جنگ و نبرد با مشکلات زندگی خودشان را آماده می کنند و بر اساس این رسم جالب، اقوام عروس و داماد پیش از ازدواج تعداد زیادی ظرف را می شکنند که عروس و داماد باید آنها را جمع کنند. در بعضی از شهرهای این کشور نیز رسم بر این است که دوستان عروس یا داماد، عروس را می دزدند و داماد باید او را پیدا کرده و برای حضور در مراسم جشن ازدواج همراه خود ببرد.

ازدواج در آلمان

ازدواج در کره

زنان کره ای از آغاز زندگی مشترک عهد می بندند مقابل همسرانشان سکوت کرده و از دستورات آنها اطاعت و پیروی کنند. به همین دلیل عروس های کره ای در نخستین روز زندگی مشترک باید سکوت اختیار کنند. آنها حتی حق صحبت با همسرانشان را هم ندارند و اگر از این رسم سرپیچی کنند داماد می تواند برای این کار عروس را روانه خانه پدرش کند.در کره عروس و داماد پس از پایان مراسم ازدواج به سبک غربی، لباس کره ای به تن می کنند و به بزرگان خانواده ادای احترام می کنند.

ازدواج در کره

ازدواج در عربستان

در کشور عربستان رسم بر این است که زن و مردی که قرار است با هم ازدواج کنند به نشانه آغاز زندگی جدیدشان لباس های کهنه شان را دور می ریزند و لباس جدید به جای آنها می خرند. آنها بر این باورند که برای شروع یک زندگی جدید به لباس های نو نیاز دارند تا گذشته را با همه بدی ها و خوبی هایش به فراموشی سپارند.


رسوم عجیب ازدواج

رسوم عجیب ازدواج

رسوم عجیب ازدواج

رسوم عجیب ازدواج

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
رسوم عجیب ازدواج
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی رسوم عجیب ازدواج رسوم عجیب ازدواج در جهان ازدواج یکی از رسومی است که د تزئین خواندنی عروسی,خواندنی عروسی شیک , خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل