عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ایده های جدید برای سالگرد ازدواج

ایده های جدید برای سالگرد ازدواج


سالگرد ازدواج برای زوج ها خصوصا زوج هایی که اولین سالگرد ازدواج را تجربه می کنند بسیار هیجان انگیز و جذاب خواهد بود. سالگرد اولین ازدواج قطعا باید همراه با ایده و خلاقیت باشد به همین علت در این مقاله از سایت عروسی ساز ، ایده های جدید سالگرد ازدواج را برای شما زوج های عزیز آماده کرده ایم تا بتوانید با الگوبرداری از آنها ، همسرتان را سورپرایز کنید !

ایده های جدید برای سالگرد ازدواج

اولین قدمی که باید برای سالگرد ازدواجتان انجام دهید ، تزئین منزلتان است ! البته این تزئین باید کاملا عاشقانه و رومانتیک باشد. اگر تاکنون چنین محیطی را برای همسرتان فراهم نکرده اید ، پیشنهاد می شود نمونه مدل های تزئین سالگرد ازدواج را مشاهده نمائید.

تهیه پیش غذا ، شام ، دسر و کیک برای سالگرد ازدواج

بهتر است در شب سالگرد ازدواج ، ریسک نکنید و از پختن غذایی که تاکنون تجربه درست کردن آن را نداشته اید ، صرف نظر کنید ! زیرا ممکن است مزه و طعم آن بر خلاف آنچه که انتظار داشته اید ، شود. البته اگر اصرار به اینکار دارید ، پیشنهاد می شود حتما یک یا دو بار آن غذا را برای خودتان درست کنید و از طعم و مزه آن مطمئن شوید.

ایده سالگرد ازدواج

در شب سالگرد ازدواجتان سنگ تمام بگذارید و تمام هنر آشپزی خود را نشان دهید. همچنین تزئین غذا را فراموش نکنید و از همه مهمتر در میز شامتان از گل و شمع استفاده کنید.

خرید کادو برای سالگرد ازدواج

شاید بعد از خود کادو ، مهمترین مورد نحوه کادو کردن هدیه سالگرد ازدواج باشد ! جعبه کادوی سالگرد ازدواج باید بسیار رومانتیک و عاشقانه باشد بدین صورت که باید یک جعبه کادوی بسیار زیبا از فروشگاه ها تهیه کنید و هدیه همسرتان را درون آن قرار دهید و ترجیحأ میتوانید از یک شاخه گل رز قرمز نیز بر روی آن استفاده کنید.

ایده برای میز شام سالگرد ازدواج

لازم به ذکر است که هدیه های تکراری یا هدیه ای که همسرتان آن را داشته باشد ، قطعا هیچگونه جذابیتی برای او نخواهد داشت و خوشحال شدن او تنها یک تظاهر است ! بنابراین یک هدیه متفاوت و خاص با توجه به سلیقه همسرتان تهیه کنید.

آلبوم مراسم عروسی

عکسهای مراسم عروسی میتواند خاطره های شیرین شب عروسیتان را زنده کند اما در این مورد پیشنهاد می شود تا عکسهایی که باعث یادآوری خاطرات بد از شب عروسی می شود را از آلبوم عروسیتان حذف کنید یا حداقل در شب سالگرد از نشان دادن آن به همسرتان صرف نظر کنید.


ایده های جدید برای سالگرد ازدواج

ایده های جدید برای سالگرد ازدواج

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
ایده های جدید برای سالگرد ازدواج
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرانواع خواندنی عروسی ایده های جدید برای سالگرد ازدواج سالگرد ازدواج برای زوج ها خصوصا زوج هایی که اولین سالگرد ازد مد خواندنی عروسی روز,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل