عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

لیست هدایای عروس برای شب یلدا

لیست هدایای عروس برای شب یلدا


شب یلدا برای تازه عروس و دامادی که اولین یلدا را کنار یکدیگر می گذرانند ، کمی متفاوت است این مورد بیشتر برای عروس خانم ها صدق می کند زیرا در شب یلدا خانواده داماد و خود داماد هدایایی را برای عروس که در ادامه این مقاله از عروسی ساز با آنها آشنا خواهید شد در نظر می گیرند.

البته این هدیه تنها برای یکبار آن هم در اولین شب یلدا برای عروس در نظر گرفته می شود و برای سال های بعدی و یلداهای بعدی ، هدیه دادن به عروس در شب یلدا اختیاری است و اگر هم هدیه ای خریداری شود ، تنها توسط داماد خواهد بود.

البته برخی از خانواده ها رسم دارند که تا زمانی که دختر و پسر نامزد یا عقد هستند ، هدیه ای باید در هر شب یلدا برایشان در نظر گرفته شود که لازم به توضیح است که هدیه عروس معمولا گران تر و یک هدیه باارزش تر از هدیه داماد است همچنین برخی از خانواده ها نیز رسم دارند تا تنها برای عروس هدیه تهیه کنند.

شب یلدا عروس

قبل از اینکه لیست هدایای عروس برای شب یلدا را پیشنهاد دهیم ، گفتن این نکته خالی از لطف نیست که در شب یلدا ، خانواده عروس به عنوان میزبان و خانواده داماد بعنوان میهمان حضور پیدا می کنند در این شب که جزء بلندترین شب سال است ، خانواده داماد به صرف شیرینی و شام و همچنین تنقلات شب یلدا از طرف خانواده عروس دعوت می شود.

در این شب خانواده داماد با تهیه هدیه یا هدایایی برای عروس ، به منزل خانواده عروس می روند.

لیست هدایای عروس برای شب یلدا

لیست هدایای عروس برای شب یلدا

در زمان های قدیم و در شب یلدا ، داماد وظیفه داشت تا برای عروس خانم طبق کشی کند ! یعنی مقداری میوه ، خوراکی و سایر تنقلات شب یلدا در یک مجمع بزرگ قرار داده و در کنار آنها ، یک کادوی ویژه نیز میگذارد و تا منزل خانواده عروس می برد.

اگر شما نیز میخواهید هدیه ای برای عروس در شب یلدا در نظر بگیرید ، پیشنهاد عروسی ساز خرید موارد زیر است :

  • آجیل

این مورد در واقع همان آجیل شب یلدا است البته نیازی نیست حتما یک کاسه بسیار بزرگ آجیل ببرید ! تنها مقداری کمی کافی است و در نظر داشته باشید اینکار تنها جهت حفظ آداب و رسوم خرید هدیه برای عروس در شب یلدا است.

  • میوه

حتما میوه ها را تزئین کنید. نمونه مدل میوه های تزئین شده شب یلدا برای عروس بسیار زیاد است.

  • کادوی عروس

هدیه عروس میتواند شامل پارچه ، لباس ، طلا ، پول نقد و یا همه آنها باشد که با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده میتواند تهیه شود.

  • کله قند و نقل و شیرینی

در انتها گفتنی است تنها موردی که برای هدایای عروس در شب یلدا بسیار اهمیت دارد ، نحوه تزئین آنها است. سعی کنید تزئین هدایای عروس را با بهترین شکل ممکن و با کمی خلاقیت انجام دهید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

لیست هدایای عروس برای شب یلدا

لیست هدایای عروس برای شب یلدا

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
لیست هدایای عروس برای شب یلدا
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی لیست هدایای عروس برای شب یلدا شب یلدا برای تازه عروس و دامادی که اولین یلدا را کنار یکدیگر مدل خواندنی عروسی جدید,مدل خواندنی عروسی سال,
صفحه قبل