عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

عروسی لوکس

عروسی لوکس


جشن عروسی لوکس چگونه باید باشد

بسیاری از عروس و داماد ها برای عروسیشان نقشه های مختلفی می کشند و بالطبع هزینه های متفاوتی نیز میکنندباید در نظر بگیرند. پر واضح است که هر چه هزینه بیشتری برای برگزاری مراسمشان در نظر بگیرند، قطعا جشنی رویایی تر خواهند داشت. بسیاری علاقه به برگزاری عروسی لوکس و پر از تشریفات دارند و هزینه عروسی نیز برایشان دغدغه محسوب نمی شود، لذا سوال اولیه برای تعداد کثیری از آنها این است که جشن عروسی لوکس چگونه باید باشد؟

رسم و رسومات جشن عروسی در قدیم به گونه ای بود که عروسی با توافق هر دو طرف در حیاط بزرگ خانه برگزار میشد. حیاط را میزصندلی میچیدند و چراغانی میکردند و با صرف یک نوع غذا و میوه و شیرینی مراسم به خیر و شادی به پایان میرسید و صفا و صمیمیت در آن مجالس بیشتر بود.اما دوره و زمانه عوض شده و امروزه جوان ها بر حسب علاقه حاضرند برای یک جشن عروسی ملیونها هزینه کنند تا یک مراسم تجملی داشته باشند.

عروسی لاکچری

اولین چیزی که مهمان های شما در مراسم تان با آن روبرو می شوند و آن را می بینند سالنی است که قرار است مراسم عروسی تان در آن برگزار شود. اگر همه تلاش تان این است که عروسی مجللی داشته باشید باید حتما عمارتی را انتخاب کنید که مشخصات ویژه ای دارد. ساختمانی با سقف بلند، ستون های حکاکی شده و لابی بزرگ، لابی من، حیاط گلکاری شده با آلاچیق و ... مشخصه هایی است که ساختمان های شیک و حرفه ای در سطح شهر دارند. زمانی که مشغول انتخاب عمارت برای عروسی تان هستید حتما به لوسترهایی که وسط آن نصب شده اند دقت کنید. روشنایی سالن و انعکاسی که روی میز و سن رقص شما دارد در فیلمبرداری تان حسابی پر کاربرد است. اگر عمارتی که انتخاب می کنید دارای دو طبقه باشد و شما بتوانید موقع آمدن به مراسم از پله ها پایین بیایید قطعا همه چیزتان برای داشتن یک عروسی مجلل تکمیل می شود. بهتر است از تشریفات تان بخواهید سقف بلند عمارتی که انتخاب کرده اید را با تور برای تان تزئین کنند.

عروسی لوکس

وقتی که خیال تان از اجاره عمارت راحت شد، باید به فکر یک ورودی با شکوه باشید. ورودی ای که از مهمان های شما استقبال کرده و آنها را به مراسم راهنمایی می کند. این ورودی بهتر است با گل و پارچه تزئین شود و مانند یک دالان مهمان ها را به سمت مهمانی ببرد. البته اگر سفارش بدهید در این مراسم یک فرش قرمز پهن شود و نور و فشفشه دائم در حال کار کردن باشد قطعا زیبایی مراسم شما چند برابر می شود.

ورودی لوکس عروسی

برای سرویس پذیرایی حتما قاشق و چنگال با شمعدان های نقره سفارش بدهید و ظروف را چک کنید که بدون خط و خش باشند و از تمیزی برق بزنند. انعکاس نور سالن در ظروف شما ایجاد جذابیت چندین برابری می کند. علاوه بر اینها به گل آرایی و شمع آرایی دقت کنید. روی هر میز یک شمع بزرگ و بلند بگذارید که تا انتهای مراسم روشن بماند بدون اینکه قدش کوتاه شود و حتما برای روی میز از مروارید و گل استفاده کنید. برای اینکه گل های تان جذاب تر به نظر برسند به جای اینکه آنها را داخل گلدان های معمولی قرار بدهید، از تشریفات بخواهید گل ها را داخل گلدان های شیشه ای و نازک قرار بدهند.

دیزاین میز عروسی

میز ها و صندلی ها را از بهترین مدل با رنگ سفید سفارش بدهید. این رنگ با تورهای آویزان شده از سقف، لباس عروس شما و مرواریدهای روی میز حسابی همخوانی دارد. بهترین میز و صندلی، از نوع چوبی است که استحکام دارد و حس راحتی را به شما انتقال می دهد، انگار که دور میز خانه تان نشسته اید و مشغول صرف شام هستید. برای جذاب تر شدن صندلی ها کافیست از تشریفات تان بخواهید پشت صندلی ها را با تور های بلند تزئین کنند تا مراسم تان حسابی رنگ و بوی یک عروسی مدرن و لاکچری را به خودش بگیرد. دستمال سفره های تزئین شده، چیدمان درست قاشق و چنگال و ... همگی جزئیاتی هستند که اگر رعایت نشوند ممکن است شیک بودن مجلس شما را زیر سوال ببرند.

صندلی لوکس عروسی

هر زمان که به رستوران مراجعه می کنید، می توانید دست بگذارید روی هر غذایی که دوست دارید. در بعضی از مراسم های عروسی که به شکل ویژه برگزار می شوند، چنین منویی وجود دارد. به این ترتیب که هر میز غذای مورد نظرش را ابتدای مراسم با توجه به منویی که در اختیارشان قرار می گیرد سفارش می دهند و زمان شام همان غذا با همان طعم و شیوه ای که خواستند برای شان سرو می شود. این جذاب ترین اتفاق عروسی است خصوصا برای آنهایی که خیلی به مسئله شکم اهمیت می دهند. در مراسم های لوکس معمولا سرو سرویس خیلی معنا نمی دهد و غذاها کاملا حرفه ای توسط مهماندارها سر میز سرو می شود.

فینگرفود عروسی

 


عروسی لوکس

عروسی لوکس

عروسی لوکس

عروسی لوکس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
عروسی لوکس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی عروسی لوکس جشن عروسی لوکس چگونه باید باشد بسیاری از عروس و داماد خواندنی عروسی ,طرح خواندنی عروسی,انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل