عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری

نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری


مراسم خواستگاری ، یکی از مراسم های خاطره انگیز برای زوج ها است از آنجا که در مراسم خواستگاری دسته گل ، یک پای ثابت است بنابراین در انتخاب آن باید دقت زیادی شود. همه گل ها قطعا برای دسته گل مراسم خواستگاری مناسب نیستند و میتوان دسته گل های عروسی ، خواستگاری و حتی نامزدی را متفاوت از هم دانست.

در این مقاله از سایت عروسی ساز ، با نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری آشنا خواهید شد.

دسته گل مراسم خواستگاری

نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری

ابتدا و قبل از هر چیز ، باید بدانیم که چرا نحوه انتخاب دسته گل خواستگاری مهم است؟ و اصلا چرا باید برای انتخاب آن وقت بگذاریم؟

دسته گل مراسم خواستگاری ، نشان دهنده احترام شما به دختر و خانواده او است. اگر شخصی دسته گلی ساده و البته با ترکیب رنگ نه چندان زیبا را برای شما بیاورد ، قطعا از دست او ناراحت خواهید شد! زیرا هیچگونه احترامی و ارزشی برای شما قائل نبوده است.

پیشنهاد عروسی ساز ، انتخاب دسته گل عروسی به رنگ صورتی است همیشه یادتان باشد که تعداد گل های  دسته گل مراسم خواستگاری را فرد انتخاب کنید. حتما نیازی به خرید بهترین سبد دسته گل خواستگاری موجود در گلفروشی نیست !

بلکه دسته گل های خواستگاری کوچک و شیک هم وجود دارند که برای اولین جلسه خواستگاری بسیار مناسب هستند.

گل های تازه و خوشبو

گل های تازه و خوشبو

گل های دسته گل خواستگاری را تازه و خوشبو انتخاب کنید همچنین در هنگام انتخاب نوع گل برای سبد دسته گل خواستگاری ، به فصلی که در آن قرار دارید نیز توجه داشته باشید برای مثال ، گل های لاله و نرگس برای فصل بهار مناسب هستند و همچنین گل زنبق ، برای فصل پاییز بسیار مناسب است از طرفی گل نیلوفر نمادی از فصل زمستان است و در آخر گل رز نیز برای فصل تابستان پیشنهاد می شود.

سعی کنید تا جای امکان سبد دسته گل خواستگاری را شیک و رسمی انتخاب کنید توجه داشته باشید که قرار است به یک مراسم خواستگار رسمی بروید بنابراین از تزئین زیاد دسته گل خواستگاری پرهیزکنید. از فروشنده گل بخواهید تا بوسیله اسپری براق کننده ، مدت زمان عمر گل ها را افزایش دهد اینکار باعث می شود تا گل ها دسته گل مراسم خواستگاری دیرتر پژمرده شود.

نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری

به هیچ عنوان گل های یک رنگ و یک شکل را انتخاب نکنید !

یکی از اشتباهاتی که برخی از آقا دامادها در شب خواستگاری انجام می دهند ، انتخاب مدل گل های یک رنگ و یک شکل برای دسته گل خواستگاری است در واقع این نوع چیدمان دسته گل فقط برای مراسم عروسی و آن هم برای دسته گل عروس خانم به کار برده می شود بنابراین دسته گل خواستگاری از دو یا چند گل متفاوت با ترکیب رنگ زیبا انتخاب نمائید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری

نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری

نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی خوشگل نحوه انتخاب دسته گل مراسم خواستگاری مراسم خواستگاری ، یکی از مراسم های خاطره انگیز برای زوج ها ا آخرین مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل