عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

گیفت عروسی

گیفت عروسی


گیفت عروسی، یادگاری از طرف عروس و داماد

برگزاری مراسم عروسی، در رسوم بسیاری از کشورها، بخصوص کشور ما جایگاه خاصی دارد، بصورتی که بسیاری از زوج های جوان، ماه ها قبل برای آن برنامه ریزی می کنند. برای  برگزاری یک مراسم به یاد ماندنی، بهتر است با یک شرکت تشریفات مراسم عروسی کار کنید تا مراحل جشن به خوبی پیش برود. رسوم مختلفی در برگزاری جشن عروسی در کشور عزیزمان وجود دارد که یکی از آنها هدیه کردن گیفت به مهمانان است. گیفت عروسی، یادگاری از طرف عروس و داماد است که مهمانان عزیز به منزل خود می برند و با هر بار دیدن آن به یاد عروس و داماد می افتند.

تهیه گیفت مناسب عروسی چیزی ست که ذهن بسیاری از زوج های جوان را درگیر می کند. گیفت لزوما نباید گران قیمت باشد، می تواند یک عکس از عروس و داماد باشد یا موارد مختلف دیگر. در ادامه، شما را با نوع گیفت عروسی که خرج زیادی هم ندارند، آشنا میکنیم. می توانید مدل های بیشتر گیفت عقد و عروسی را در مقالات دیگر سایت عروسی ساز نیز ببینید.

گیفت عروسی

  •  شکلات و شیرینی: یکی از ساده ترین و پر طرفدارترن گیفت هایی عروسی که شما می توانید به عزیزانتان هدیه کنید شکلات و شیرینی می باشد که می توانید به روش های مختلف آن ها را آماده و در اختیار مهمانان دوست داشتنی خود قرار دهید. گیفت عروسی شکلاتی خود را با یک جمله پر محبت همراه کنید و خاطره منحصر به فردی در خاطر عزیزانتان بگذارید.

گیفت عروسی شکلات

گیفت شیرینی عروسی

  • دکوری های کوچک: دکوری های کوچک و خلاقانه می تواند یک گیفت عروسی خاص و دوست داشتنی برای عزیزان شما باشد. شما می توانید آن ها را با خلاقیت خودتان بسازید و یا به صورت آماده آن ها را خریداری کنید.

گیفت عروسی دکوری

گیفت عروسی جدید

  • زیورآلات: زیورآلات کوچک و جزیی مانند یک جاسوییچی هم می تواند یک گیفت عروسی به یاد ماندنی و مقرون به صرفه باشد که مهمانان شما بیش از بیش خوشحال نماید.

گیفت عروسی زیبا

  • وسایل خاص: وسایل خاصی مثل بادبزن، دستمال جیبی سوزن دوزی شده و.... هم می تواند به عنوان یک گیفت عروسی بامزه و پر کاربرد برای مهمانان عزیز شما باشد و همیشه یادگاری از شما همراه دوستانو عزیزانتان باشد.

گیفت عروسی خاص

گیفت عروسی خاص

  • لوازم آرایشی: لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از هیجان انگیز ترین گیفت ها برای عروسی شما محسوب می شود این گیفت ها می تواند در قالب عطر جیبی، لاک و .... باشد که با تزیینات خاص بسته شده اند و مهمانان شما را غافل گیر می کند.

گیفت عروسی آینه

گیفت آینه برای عروسی

  •  گل های عطری: بسته بندی کوچک و بامزه از گل های خشک و عطری هم می تواند به عنوان یک گیفت عروسی بانمک برای مهمانان شما باشد و عطر خوششان همواره یادآور روز خوش عروسی شما باشد.

گل مصنوعی برای گیفت عروسی

گیفت عروسی گل معطر

  •  گلدان: گلدان های کوچک می تواند یکی از جذاب ترین هدیه ها به عنوان گیفت عروسی باشد. بهتر است گلدان انتخابی شما از نوع گیاهان مقاوم مانند کاکتوس ها باشد تا مدت ها ی طولانی در کنار عزیزانتان باشد و خاطره روز خوش عروسی شما را برای آن ها زنده کند.

گیفت گلدان برای عروسی

گیفت عروسی

  •  بذر گیاه: یکی دیگر از گیفت های عروسی که می تواند عروسی شما را بیش از بیش به یاد ماندنی کند، هدیه دادن بذر گل ها و یا گیاهان است که علاوه بر فرهنگ سازی کاشت و گل و گیاه باعث می شود که عزیزانتان همیشه به یاد شما باشند.

گیفت عروسی بذر گیاه

بذر گیاه برای گیفت عروسی

  •  دست نویس های محبت آمیز: اگر اهل نوشتن هستید، متنی را به سبب تشکر و قدردانی از عزیزانتان تهیه کنید و به آنها هدیه دهید. این گیفت های مقوایی یکی از ماندگارترین گیفت های عروسی است که می توانید آن را به اشکال مختلف تهیه کنید و عزیزانتان را بیش از بیش قافلگیر کنید.

گیفت عروسی دست نویس

  •  دست سازهای خلاقانه: دست سازهای خلاقانه نیز یکی از ماندگارترین گیفت های عروسی است که می تواندی آن ها را خودتان بسازید و عزیزانتان را با آن خوشحال کنید.

کار دستی برای گیفت عروسی


گیفت عروسی

گیفت عروسی

گیفت عروسی

گیفت عروسی

گیفت عروسی
ارائه Sara
بخشمدل عروسی
دستهتزئینات عقد و عروسی
توضیح مختصرطرح مدل عروسی تزئینات عقد و عروسی گیفت عروسی گیفت عروسی، یادگاری از طرف عروس و داماد برگزاری مراسم تزئین مدل عروسی تزئینات عقد و عروسی,
صفحه قبل