عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

عروسی کم هزینه

عروسی کم هزینه


چند پیشنهاد جذاب برای برگزاری مراسم کم خرج

زیباترین اتفاق زندگی هر زوج جوان جشن عروسی است. عروس و داماد هایی که تصمیم می گیرند مراسم عروسی برگزار کنند، معمولا بودجه های متفاوتی هم دارند. بودجه در برگزاری هر مراسمی، بسیار مهم است. تا جاییکه ما در مقالات قبلی هم راه هایی برای جشن عروسی کم خرج ارائه کردیم. زیرا می دانیم در شروع زندگی مشترک ، عروس و داماد ها خرج های بسیاری دارند که در این دوره و زمانه، هر چه بیشتر صرفه جویی کنند، در آینده به نفع خودشان است زیرا با پس انداز بیشتری زندگی را آغاز میکنند. بودجه کم به این معنی نیست که مراسم عروسی شما نباید جذاب و جالب باشد، بلکه با کمی فکر و مشورت می توانید کاری کنید تا مراسمتان به خوبی برگزار شود و از کیفیت آن کم نشود. با سایت عروسی ساز همراه باشید تا چند پیشنهاد جذاب برای برگزاری مراسم کم خرج به شما ارائه دهیم.

برگزاری عروسی کم هزینه

 •  تعداد مهمانیتان را کم کنید. اگر بتوانید همین یک نکته را رعایت کنید، هزینه‌هایتان به طور قابل‌توجهی پایین خواهد آمد. اما اگر شما و همسرتان خانواده و فامیل پرجمعیتی داشته باشید شاید این سخت‌ترین مرحله برایتان باشد. می‌توانید میهمانان دعوتی خودتان را در حد فامیل درجه یک و دو نگه دارید و فقط از نزدیک‌ترین دوستانتان دعوت کنید.
 •  منو غذا را ساده انتخاب کنید. همیشه بالاترین خرج عروسی، شام است اما می‌توانید آن را در سطحی معقول نگه دارید. لازم نیست چندین مدل غذا و دسر انتخاب کنید. فقط چند نوع غذای ساده و یک نوع دسر برای مراسمتان در نظر بگیرید. بااینکه احتمالاً دوست دارید میهمانان از غذا حسابی لذت ببرند اما مطمئن باشید برای آنها مهم‌تر این است که این روز بزرگ را کنار شما جشن بگیرند.

شام ساده برای عروسی

 • وقتی در مورد غذا صحبت می‌ کنیم، دو راه پیش رو دارید: سادگی از این نظر که چقدر در دردسر بیفتید (می‌توانید از یک تالار بخواهید غذاهای مراسم را آماده کند) و سادگی از نظر هزینه‌ها (از خانواده بخواهید که غذا را آماده کنند). در بسیاری از عروسی‌ها، غذاها توسط خود خانواده آماده می‌شود که بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. اما خوب شاید نخواهید تا این اندازه خودتان و خانواده‌تان را به زحمت بیندازید. می‌توانید با کمی تحقیق یک تهیه غذای ارزان پیدا کنید.
 • از نزدیکان کمک بگیرید و بعضی از کارها را به دیگران واگذار کنید. می‌توانید از چند نفر از دوستان یا اعضای خانواده‌تان بخواهید در آماده‌سازی مراسم کمکتان کنند. جزئیات ریز زیادی هست که نمی‌توانید به تنهایی از پس آنها برآیید و اگر بخواهید همه کارها را خودتان انجام دهید، واقعاً دیوانه خواهید شد. بگذارید دیگران هم کمکتان کنند و بعضی کارها را به آنها بسپارید. فقط در آخر، چک کنید که همه چیز آنطور که خودتان می‌خواستید انجام شده باشد.
 • در انتخاب لباس سادگی پیشه کنید. برای اینکه روز عروسی زیبا و شیک به نظر برسید، لازم نیست حتماً لباس عروس یا لباس دامادی گران بر تن داشته باشید. خیاط‌های ارزانی هستند که با هزینه‌ای پایین می‌توانند لباسی فوق‌العاده تحویلتان دهند. فقط کافی است خودتان مدل موردنظرتان را انتخاب کنید. حتی اگر در مدل های لباس عروس جدید هم نگاه کنید لباس های ساده جایگاه ویژه ای دارند.

لباس عروس ساده

 • کارت دعوت فانتزی و گران قیمت را فراموش کنید. کارت دعوت‌های فوق‌العاده زیبا و فانتزی زیادی در بازار وجود دارد که بیشتر آنها قیمت‌های بالایی دارند. برای دعوت کردن میهمانانتان نیازی به صرف هزینه بالا نیست. می‌توانید کارت‌دعوت را خودتان درست کنید، حتی با پرینتر شخصی خودتان. با دیدن مدل های جدید کارت عروسی می توانید ایده های خوبی بگیرید و نکات مهم در خرید کارت عروسی را مطالعه کنید.

کارت عروسی ساده

 • سعی نکنید همه تحت‌تاثیر شما قرار بگیرند. این رمز کار است. اگر بخواهید با عروسی باشکوهتان همه را تحت‌تاثیر قرار دهید، دچار دردسر زیادی شده و کلی پول باید خرج کنید. مطمئناً ارزشش را ندارد. همه ما حداقل به یکی از این عروسی‌های باشکوه دعوت شده‌ایم و می‌دانیم برگزاری چنین عروسی چه خرجی دارد. اینکار در ابتدای زندگی مشترک نه تنها شما را زیر بدهی می‌برد بلکه استرستان را هم بیشتر می‌کند. می‌توانید به جای چنین بریز و بپاشی، به یک ماه‌عسل فوق‌العاده بروید. مطمئن باشید که برای میهمانانتان هم هیچ فرقی نمی‌کند. همانطور که قبلاً هم گفتیم، آنها فقط آمده‌اند عروسی شما را جشن بگیرند. اگر هم برایشان فرقی داشته باشد باز هم اهمیتی ندارد.
 • * دکوراسیون مراسم را ساده کنید. کمی گل‌آرایی ساده و شمع برای زیباتر کردن مراسمتان کافی خواهد بود.

شمع آرایی مراسم عروسی

 • تنقلات ساده. کمی شکلات و شیرینی نه چیزی بیشتر.
 • سرگرمی‌های ساده. می‌توانید از یک گروه موسیقی که چندان گران نباشد بخواهید که میهمانانتان را سرگرم کنند.

گروه موسیقی جشن عروسی

 •  یک مجری و مسئول هماهنگی داشته باشید. البته منظور یک فرد متخصص حرفه‌ای نیست، این فرد می‌تواند یکی از اعضای خانواده خودتان باشد که به او اعتماد دارید و می‌توانید برنامه‌های مراسم را به خوبی کنترل کند. اگر کس دیگری جز خودتان باشد که به جزئیات مسائل رسیدگی کند، دیگر نیازی نیست که شما نگران همه چیز باشید و می‌توانید ریلکس بوده و از میهمانی لذت ببرید.

عروسی کم هزینه

عروسی کم هزینه

عروسی کم هزینه

عروسی کم هزینه

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
عروسی کم هزینه
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی زیبا عروسی کم هزینه چند پیشنهاد جذاب برای برگزاری مراسم کم خرج زیباترین ا مدل خواندنی عروسی سال, خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل