عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات مهم در خرید و نگهداری از دسته گل عروس

نکات مهم در خرید و نگهداری از دسته گل عروس


دسته گل عروس ، جزء خریدهایی است که در انتخاب آن باید کمی وسواس به خرج دهید قطعا همه دسته گل ها زیبا هستند اما بهترین دسته گل برای عروس ، دسته گلی است که با لباس عروس و همچنین تم عروسی هماهنگ باشد.

در این مقاله از سایت عروسی ساز ، نکات مهم برای خرید و نگهداری دسته گل عروس برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

نکات مهم در خرید و نگهداری از دسته گل عروس

اولین و مهمترین نکته ای که در ابتدا ذکر شد ، ست کردن دسته گل عروس است برخی از عروس و داماد در مراسم عروسیشان از ساقدوش استفاده می کنند و از آنجا که ساقدوش ها لباس های یک رنگ و هماهنگی دارند ، بنابراین پیشنهاد می شود تا نوع رنگ گل های دسته گل عروس را نیز با ساقدوش های عروس و داماد هماهنگ کنید. اینکار باعث می شود تا یک ست زیبا برای مراسم عروسیتان ایجاد شود.

نکات مهم در خرید دسته گل عروس

پیشنهاد می شود جهت هماهنگی بیشتر برای ساقدوش های عروس خانم نیز همان نوع دسته گل عروس را سفارش دهید اما فراموش نکنید که دسته گل ساقدوش های عروس باید در سایز کوچکتر خریداری شوند تا دسته گل اصلی عروس جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد.

همچنین برای ساقدوش های داماد میتوانید از گل های تک برای جیب کت استفاده کنید تا آنها نیز با داماد هماهنگ شوند.

نگهداری از دسته گل عروس

نگهداری دسته گل عروس

یکی از کارهای اشتباهی که عروس و داماد در مراسم عروسیشان انجام می دهند ، پرت کردن دسته گل عروسیشان در بین مجرد ها است ! البته با اینکه پرت کردن دسته گل عروس یک رسم محسوب می شود و معمولا در تمام مراسم های عروسی اینکار انجام می شود اما پیشنهاد می شود حتما دو دسته گل عروس سفارش دهید ! شاید با خودتان بپرسید چرا؟

دسته گل عروس همانند سایر خریدهای عروسی ، جزء خاطرات شیرین مراسم عروسی است بنابراین میتوانید دسته گل عروسیتان را برای همیشه نزد خود داشته باشید ! اینکار به راحتی بوسیله یک تافت یا محصولات اسپری خشک کننده قابل انجام است اما از آنجا که گلها بعد از مدتی کامل خشک می شوند ، بنابراین باید آن را در جایی دور از دسترس نگهداری کنید تا خراب نشوند.

نحوه انتخاب دسته گل عروس

در هنگام خرید دسته گل عروس ، حتما یکی از نزدیکان و دوستانتان را به همراه داشته باشید تا نظر او را نیز در رابطه با دسته گل عروس بپرسید. حتما و حتما تأکید می شود که اگر تم رنگی عروسی دارید ، آن را با فروشنده در میان بگذارید تا بتواند یک دسته گل هماهنگ با تم عروسیتان برای شما آماده کند.

برای تزئین ماشین عروس اگر از گل استفاده میکنید ، در این مورد نیز پیشنهاد می شود تا گل هایی که برای دسته گل عروس انتخاب کرده اید ، از همان نوع گل ها برای تزئین ماشین عروس استفاده کنید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات مهم در خرید و نگهداری از دسته گل عروس

نکات مهم در خرید و نگهداری از دسته گل عروس

نکات مهم در خرید و نگهداری از دسته گل عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات مهم در خرید و نگهداری از دسته گل عروس
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی زیبا نکات مهم در خرید و نگهداری از دسته گل عروس دسته گل عروس ، جزء خریدهایی است که در انتخاب آن باید کمی وسو خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل