عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انتخاب فصل مناسب برگزاری جشن عروسی

انتخاب فصل مناسب برگزاری جشن عروسی


انتخاب فصل برگزاری مراسم عروسی

در برگزاری مراسم عروسی ، عروس و داماد ها معمولا عوامل مختلفی را مد نظر خود میگیرند که مهم ترین آنها بودجه شان است. مسلما هر چه بودجه بیشتر، مراسم بزرگتر و پر زرق و برق تر و در نتیجه جذاب تر خواهد بود. برای آن دسته از زوجین که قصد دارند بودجه کمتری را صرف برپایی جشن عروسی بکنند، فصول سرد سال یکی از بهترین گزینه ها می باشد، زیرا صاحبین باغ ها، تالارها و مسئولین برگزاری مراسم معمولا تخفیف های جالبی را برای این برهه از سال در نظر میگرند. بنابراین تعداد کثیری از زوجین در زمان انتخاب فصل برگزاری مراسم عروسی، به دلیل صرفه اقتصادی بیشتر، پاییز و زمستان را انتخاب می کنند. اما این موضوع را هم در نظر داشته باشید که قطعا در فصول گرم سال برگزاری عروسی راحت تر و دست برگزار کنندگان برای تزئئینات هم باز تر است. در ادامه به بررسی نکات مثبت و منفی فصول مختلف سال جهت برگزاری جشن عروسی می پردازیم:

بهار

نکات مثبت : ازدواج یک شروع تازه است و فصل بهار نیز همیشه بعنوان استعاره از یک تغییر و شروع جدید یاد می شود. برگ های جدید درختان در حال رویش هستند و درختان شکوفه داده اند. هوا کم کم در حال گرم شدن است و از طرفی شادابی و طراوت خود را نیز داراست. موجود بودن میوه ها و سیزی های تازه برای انتخاب یک منوی غذایی تازه و فصلی بهترین است. انتخاب رنگ های ملایم به همراه دیزاین دسته گل های شاداب بهاری جلوه ی زیبایی به دسته گل و دکوراسیون شما می بخشد .

نکات منفی : همه ی آن زیبایی وگل های شاداب یک بدی خیلی بزرگ برای خراب کردن مراسم شما دارند و آن هم “آلرژی” است. فصل بهار هم چنین فصل فارغ التحصیلی و امتحانات هم هست که اغلب مشکلاتی را برای مهمانان در برنامه ریزی برای آمدن به مراسم شما ایجاد می کند. علاوه بر آن هرچه به فصل تابستان نزدیک

تر می شویم فرصت شما برای رزرو تاریخ برای مراسمتان کمتر خواهد شد چون تابستان فصل پرکاری برای مراسم عروسی است و اغلب باغ ها و موسسات تشریفات مجالس وخدمات عروسی وقتشان پر است.

عروسی در بهار

تابستان

نکات مثبت : تابستان محبوب ترین فصل برای برگزاری مراسم عروسی است به چند دلیل: روزهای طولانی با بیشترین ساعت از روشنایی در طول روز، عکس های فصلی زیبا، گل های کافی و متنوع، کمترین تداخل بامدارس و امتحانات با بیشترین تعطیلی، بهترین موقع برای مراسم های فضای باز، بهترین زمان دعوت برای کسانیکه از راه دور مهمان دارند چرا که مهمانان می توانند برنامه مسافرتشان را نیز با این دعوت ادغام کنند. در انتخاب رنگ لباس ساقدوش ها ، دسته گل و کارت دعوت مهمانی نیز می توانید بی مهابا با رنگ ها بازی کنید.

نکات منفی : درست است که روزها طولانی هستند ولی از طرفی بی نهایت گرم گرم و گرم هستند. گرم و شرجی بودن تابستان باعث می شود گل ها زودتر پژمرده شوند. آرایش صورت تان خراب شود، خامه های کیک تان آب شود، مهمان ها از عرق کردن کلافه شوند. هم چنین چون مراسم تان را در فضای باز برگزار می کنید اگر اقدامات پیشگیرانه را سختگیرانه انجام نداده باشید ممکن است مشکلات زیادی رخ دهند.

از طرف دیگر به دلیل high seasonبودن فصل تابستان شما در رقابت شدیدی جهت رزرو باغ و وقت از موسسات تشریفات مجالس و خدمات عروسی هستید.

عروسی در تابستان

پاییز

نکات مثبت : یک کلمه: برگ. پس زمینه ی عکاسی روز عروسی شما پر از برگ های رنگی و زیبا خواهد بود. دمای هوا نیز مثل بهار خنک است اما همچنان میشود روی مراسم در فضای باز حساب کرد (البته در روزهای اولیه فصل). در فصل پاییز می توان از دکوراسیون زمینی و استفاده از المان های طبیعی و بازی با رنگ های شاد و زیبا حساب کرد. حتی می توانید برای کارت دعوت عروسی تان از برگ های خشک شده هم استفاده کنید.

نکات منفی: آب و هوا در فصل پاییز غیرقابل پیش بینی خواهد بود مواظب باران های بی موقع باشید. از طرفی در فصل پاییز مشکل مدارس و دانشگاه را هم دارید.

عروسی در پاییز

زمستان

نکات مثبت : بک گراند خاص و خاطره انگیز یک روز برفی برای عکاسی بی نظیر است. تم های سنتی با ترکیب رنگی قرمز ، مشکی و سفید برای زمستان شیک و زیبا هستند و بخصوص که شما تعطیلات کریسمس را در این فصل دارید و می توانید از درخت کریسمس و دیزاین های زیبای دیگر برای مراسم عروسی تان استفاده کنید. آتش بازی، میز شیرینی، شکلات و آب نبات ،… و خیلی دیزاین های خاص و شیک دیگر .

نکات منفی : از مشکلات برگزاری مراسم عروسی در این فصل می توان به آب و هوای غیرقابل پیش بینی، ریزش برف و یخبندان، تأخیر در برنامه ها به علت برودت هوا و داخل سالنی بودن مراسم تان اشاره کرد.

عروسی در زمستان

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

انتخاب فصل مناسب برگزاری جشن عروسی

انتخاب فصل مناسب برگزاری جشن عروسی

انتخاب فصل مناسب برگزاری جشن عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
انتخاب فصل مناسب برگزاری جشن عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی جدید انتخاب فصل مناسب برگزاری جشن عروسی انتخاب فصل برگزاری مراسم عروسی در برگزاری مراسم عروسی خواندنی عروسی روز,خواندنی عروسی ,
صفحه قبل