عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

تقویت پوست قبل از عروسی

تقویت پوست قبل از عروسی


برنامه تقویت پوست یک ماه قبل از عروسی

جشن عروسی مهم ترین اتفاق زندگی عروس و داماد است، بنابراین هر دو تلاش میکنند تا در بهترین حالت خود از لحاظ تیپ و ظاهر باشند تا در آن شب هرچه بیشتر به چشم بیایند و عکس و فیلم هایشان به بهترین نحو گرفته شود. شب عروسی معمولا عروس خیلی بیشتر از داماد به چشم می آید، به همین دلیل عروس سعی میکند تا به بهترین شکل ممکن آماده شود. یکی از مسائل مهم برای زیبایی بیشتر عروس، برنامه تقویت پوست یک ماه قبل از عروسی است. سالن های آرایشی معمولا پکیج های مختلفی ارائه می دهند که رسیدگی به پوست عروس از مهم ترین موارد آنهاست. برنامه آماده سازی عروس معمولا شش هفته قبل ار عروسی آغاز می شود.

تقویت پوست قبل از عروسی

برنامه‌ ی فشرده‌ شش هفته ‌ای برای قبل از عروسی معمولا شامل موارد زیر می شود :

هفته اول: تغذیه سالم آب بهترین نوشیدنی برای زیبایی پوست وسلامتی می باشد، نوشیدن آب را ۳ لیتر در روز را فراموش نکنید که باعث دفع سموم زاید از بدنتان می شود. داشتن یک برنامه غذایی سالم مثل سبزیجات سرشار از فیبر به گردش خون کمک می کند، از شیرینی، الکل، کافیئن ها و..استفاده نکنید.

هفته دوم: افزایش ضربان قلب تمرینات کاردیو در این ۶ هفته ضروری می باشد زیرا ورزش احساس بهتری به شما میدهد و حس خوب فرد را زیباتر می کند وپوست را سفت تر می‌کند.

هفته سوم: پاکسازی پوست بدن برس کشیدن بدن مانند شانه کردن مو می باشد.این کار باعث تحریک غدد لنفاوی و پاکسازی سطح پوست و از رویش موهای زیرپوستی جلوگیری می کند.

هفته چهارم: طراوت پوست با پاکسازی روده سه هفته قبل از عروسی هفته ای یکبار روده خود را پاکسازی کنید، همچنین پاکسازی روده بزرگ برای پوست مفید است و حس سبکی و خوبی را دارد و روی طروات بخشی و شادابی عروس خانم ها تاثیر بسزایی دارد.

هفته پنجم: پاکسازی صورت دو هفته قبل از عروسی از ماسک صورت و بخور ها برای بیرون اومدن جوش ها و تمیز شدن آن استفاده کرده همچنین از آب جهت رطوبت رسانی پوست استفاده کنید وتغذیه مناسب داشته باشید،تغذیه ی نادرست مثل فست فود، غذاهای سرخ کردنی چیپس و پفک ممکن است در سطح پوست لک و جوش ایجاد کند .

 هفته ششم: پاکسازی عمق پوست با تهیه اسکراب نمک دریا تمام مواد معدنی سالم مثل منیزیم، پتاسیم و کلسیم که برای پوست لازم است و به بازسازی پوست کمک می کند را تهیه و پوست خود را عمقی پاکسازی کنید. در این روش جریان خون زیاد شد همچنین می توانید با مخلوط آبلیمو و نمک دریا اسکراب برای از بین بردن رنگ تیره بدن به روشن شوید و از پوسته شدن پوست جلوگیری کنید.

تقویت پوست قبل از عروسی

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

تقویت پوست قبل از عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
تقویت پوست قبل از عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر آخرین مدل خواندنی عروسی تقویت پوست قبل از عروسی برنامه تقویت پوست یک ماه قبل از عروسی جشن عروسی مهم ت مدل خواندنی عروسی,انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل