عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

یخ خشک در جشن عروسی

یخ خشک در جشن عروسی


ساخت مه یخ خشک برای عروسی

مسئولین برگزاری مراسم های عروسی، معمولا تلاش بر این دارند تا با استفاده از ترفند های مختلف باعث شوند تا جشن شما اولا متفاوت با جشن های دیگر باشد، ثانیا شبی به یاد ماندنی برای مهمانان رقم بزنند. این موضوع برای خود برگزارکنندگان هم مفید است زیرا رزومه ی خوبی برای کارهای آینده شان می شود. برای برگزاری هر چه زیبا تر و هرچه باشکوه تر جشن عروسی از جلوه های متعددی می توان استفاده کرد که یکی از معمول ترین آنها که از سالهای دور مورد استفاده قرار می گرفته است ساخت مه یخ خشک برای عروسی است.

مه یخ خشک یا بخار مصنوعی جزء جلوه های ویژه در فضای سالن عروسی می باشد که در جلوی جایگاه عروس و داماد در فضا پخش می شود و زیبایی خاصی را به سالن می بخشد. پخش مه یخ خشک به همراه نورپردازی، موسیقی و آتش بازی موجب رمانتیک شدن فضای جشن عروسی خواهد شد.

یخ خشک در جشن عروسی

یخ خشک در جشن عروسی

برای اینکه بیشتر با ماهیت یخ خشک آشنا شوید بهتر است بدانید که یخ خشک همان دی اکسید کربن است که بخاطر کاهش دمای شدید، جامد شده است. چیزی که احتمالاً نمی دانید این است که میتوانید یخ خشک را در خانه درست کنید. البته منظورمان تولید یخ خشک در مقیاس بالا نیست؛ بلکه آنقدری است که برای آزمایش های علمی و مهمانی ها کافی است.

برای ساخت یخ خشک می توانید طبق دستور العمل زیر عمل کنید :

وسایل مورد نیاز: دستکش (برای این ساختنی باید دستکش صنعتی داشته باشید)، کیسه لباس، چسب بسته بندی، دی اکسید کربن

مهترین چیزی که برای ساخت یخ خشک نیاز دارید، دی اکسید کربن یا کپسول آتش نشانی CO2 است. اگر می خواهید از کپسول آتش نشانی استفاده نمایید، ابتدا باید مطمئن شوید حاوی دی اکسید کربن است (کپسول های خانگی معمولاً حاوی دی اکسید کربن نیستند). اگر کپسول شاخ تخلیه یا فشارسنج داشته باشد، دی اکسید کربن نیست. با مطالعه دقیق برچسب های روی کپسول آتش نشانی هم می توانید متوجه بشوید چه نوع کپسولی دارید.

باید محیط تمیز و کاملاً مرتب کنید. لازم نیست لباس کار حرفه ای بپوشید اما بهتر است دستکش های بلند دست کنید تا دی اکسید کربن روی پوست تان نپاشد. دقت کنید که دستکش آشپزخانه برای اینکار مناسب نیست و فقط باید از دستکش صنعتی و ضخیم استفاده شود. در غیر اینصورت پوست تان دچار یخ زدگی شدید میشود.

حال، نازل کپسول را داخل کیسه لباس قرار بدهید و آن را خوب دور لوله بپیچید. شروع به خالی کردن محتوی کپسول داخل کیسه لباس کنید. سوپاپ کپسول را باز کنید تا کپسول تخلیه بشود. احتمالاً مقداری بخار از کیسه بیرون میزند که طبیعی است و نیاز به نگرانی نیست. کیسه هم به تدریج شروع به باد کردن میکند.

بعد از اینکه محتوای کپسول را داخل کیسه خالی کردید، سوپاپ را ببندید و کیسه را خوب تکان بدهید تا مطمئن شوید بعد از ساخت یخ، هیچ یخی به نازل نمی چسبد. چسب را باز کنید و کیسه را از نازل جدا نمایید. وقتی داخل کیسه را نگاه کنید، مقداری یخ خشک شده خواهید دید! حواستان باشد یخ را زمین نیاندازید و به پوست تان نخورد چون باعث سوختگی شدید میشود.

برای افزایش عمر یخ، باید یخ ها را در یخچال نگه دارید. ابتدا یخ های خشک را داخل یک شیشه یا کاسه بریزید اما درشان را نبندید چون یخ کمی فشار تولید میکند و میتواند باعث ترکیدن شیشه بشود. اگر یخ خشک را به مدت طولانی بیرون فریزر نگه دارید، بعد از مدتی دوباره به گاز تبدیل میشود.

 

 

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

یخ خشک در جشن عروسی

یخ خشک در جشن عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
یخ خشک در جشن عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی خوشگل یخ خشک در جشن عروسی ساخت مه یخ خشک برای عروسی مسئولین برگزاری مراسم های ع آخرین مدل خواندنی عروسی, خواندنی عروسی مجلل,
صفحه قبل