عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

اهمیت برگزاری جشن عروسی

اهمیت برگزاری جشن عروسی


اهمیت برگزاری مراسم عروسی

از دیرباز مراسم عروسی یکی از آداب و رسوم ایرانی ها بوده ولی امروزه متاسفانه با افزایش هزینه ها و تجملات تبدیل به یکی از نگرانی ها و استرس های بزرگ ازدواج شده است و از اهداف اصلی خود دور شده، تا جاییکه بعضی از زوج های جوان به فکر عدم برگزاری آن می افتند! و ترجیح می دهند به جای هزینه های سرسام آور تنها برای یک شب، آن را در امور مهم تری مانند خرید خانه، لوازم خانه و... خرج کنند. در این مقاله در سایت عروسی ساز فلسفه و مزیت های برگزاری مراسم عروسی را از جهات مختلف بررسی می کنیم تا بتوانید با دید بازتری تصمیم به برگزاری یا عدم برگزاری جشن عروسی بگیرید.

ساختن شبی به یاد ماندنی

درست است که امروزه برگزاری جشن عروسی بیشتر حالت چشم و هم چشمی و رقابت به خود گرفته ولی برگزاری جشن عروسی در ابتدا برای عروس و داماد و ساختن شبی به یاد ماندنی برای آنهاست. بی شک قرار گرفتن در کنار تنها عشق زندگی، گرفتن جشن و شریک شدن شادی وصال با دیگران برای همه حس خوشایندی ست. عروس و داماد حتی پس از سال ها و با دیدن عکس و فیلم های عروسی می توانند این حس را برای بارهای دیگر نیز یادآور شوند و با گذر سال ها حس دوست داشتن و عشق به شریک زندگی را فراموش نکنند.

عروسی

پس به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید تمام مشکلات و اختلاف نظرهایی که در راه برپایی این مراسم داشتید را به دست فراموشی بسپارید و با اخلاق و ظاهری خوش در مراسم حاضر شوید.

به رسمیت شناخته شدن ازدواج

هرچند زوج های جوان قبل از برگزاری مراسم عروسی ازدواج رسمی خود را انجام داده اند ولی برگزاری جشن عروسی و دعوت از دوستان و آشنایان، باعث علنی شدن و رسمی تر شدن این ازدواج می گردد. و تصویر شما و همسرتان در کنار هم برای همیشه در ذهن آنها نقش میبندد. خانواده ها با یکدیگر آشنا می شوند و از طرفی بسیاری از اقوام و دوستان شما همسرتان را برای اولین بار در لباس و ظاهری خاص و مرتب می بینند که خود باعث تصور و دید بهتری نسبت به شماست.

وحدت خانوادگی و انسجام اجتماعی

در هر مراسم عروسی دوستان و اقوام عروس و داماد در حد وسع و توان خود هدایایی را تقدیم زوج جوان می کنند تا برای برداشتن قدم های بعدی زندگی خود دغدغه کمتری داشته باشند. این هدایا هرچند کوچک یا بزرگ باعث می شود وحدت و محبت شما نسبت به آنها بیشتر شود و در تمام موقعیت های سخت کنار هم باشید.

این می تواند جدا از جنبه مالی بیشتر جنبه معنوی داشته باشد. زیرا این هدایا (به ویژه در شهر های بزرگ) ممکن است بسیار کمتر از هزینه هایی که شما برای برگزاری مراسم عروسیتان کردید، باشد ولی به وجود آمدن این وحدت و محبت بین شما و دوستان و آشنایان قطعا ارزشش را دارد.

پایدار شدن زندگی مشترک

برگزاری جشن عروسی قطعا نیازمند برنامه ریزی های متعددی است. وقتی ابتدای زندگی با شریک زندگی خود برنامه ریزی می کنید و برای تک تک موارد لازم تلاش می کنید، صمیمیت بینتان افزایش پیدا می کند و با خلق و خوی یکدیگر بیشتر آشنا می شوید. البته بطور حتم قدر زندگی که با سختی و تلاش به دست آورده اید را بهتر می دانید.

عروسی

و در آخر بهتر است خاطرنشان کنیم با توجه به بررسی ها و تحقیقاتی که انجام شده زندگی هایی که با برگزاری جشن عروسی آغاز شده درصد کمتری از طلاق را به همراه داشته است! و کارشناسان توصیه می کنند برگزاری یک مراسم کوچک و مختصر به دور از تجملات امروزی و هزینه کمتر بسیار بهتر و مفید تر از برگزار نکردن جشن عروسی ست.

امیدواریم خانواده ها با سخت گیری کمتر به زوج های جوان این شب خاطره انگیز را برایشان تلخ نکنند و اجازه دهند عروس و داماد با آرامش و به دور از هرگونه استرس و نگرانی در جشن عروسی خود حاضر شوند.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

اهمیت برگزاری جشن عروسی

اهمیت برگزاری جشن عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
اهمیت برگزاری جشن عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمد خواندنی عروسی روز اهمیت برگزاری جشن عروسی اهمیت برگزاری مراسم عروسی از دیرباز مراسم عروسی یکی ا خواندنی عروسی زیبا,خواندنی عروسی جدید,
صفحه قبل