عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه مدیریت لیست خرید وسایل آشپزخانه جهیزیه عروس

نحوه مدیریت لیست خرید وسایل آشپزخانه جهیزیه عروس


خرید جهیزیه عروس را میتوان به یکی از پرخرج ترین کارها برای خانواده عروس دانست. اما با مدیریت آن ، میتوان هزینه زیادی از آن را کاهش داد. یکی از قسمت های خرید جهیزیه عروس ، مربوط به وسایل آشپزخانه می شود.

از آنجا که گران ترین خریدها در بخش وسایل آشپزخانه است ، عروسی ساز لیستی از مهمترین وسایل جهیزیه عروس ( مربوط به وسایل آشپزخانه ) را در این مقاله برای تازه عروس خانم ها آماده کرده است از آنجا که قرار است زندگی نو و جدیدی را شروع کنید ، به شما تبریک می گوییم. پیشنهاد می شود ادامه این مقاله از سایت عروسی ساز را از دست ندهید زیرا قطعا تاثیر زیادی در کاهش هزینه های جهیزیه خواهد داشت.

نحوه مدیریت لیست خرید وسایل آشپزخانه جهیزیه عروس

ابتدا و قبل از هر چیز ، باید لیستی از وسایل مورد نیاز آشپزخانه تهیه کنید. منظور از وسایل مورد نیاز ، وسیله های ضروری همانند یخچال ، ماشین لباسشویی ، اجاق گاز ، سرویس چینی و در نهایت ست های چاقو ، کف گیر ، قاشق چنگال و غیره است.

 جهیزیه عروس – خرید یخچال

قبل از اینکه برای خرید یخچال اقدام کنید ، پیشنهاد می شود با جستجو در اینترنت نمونه مدل یخچال ها را مشاهده نمائید. اما علت اینکار چیست؟

فروشگاه های آنلاینی وجود دارند که در هر فصل از سال و یا به دلایل مناسبتی خاص ، تخفیفاتی را برای محصولاتشان در نظر می گیرند این تخفیفات در برخی موارد تا چند میلیون تومان نیز می رسد. علاوه بر این مورد ، تنوع یخچال بیشتری با قیمت های متفاوت تری را مشاهده خواهید کرد و بر اساس بودجه تان میتوانید تصمیم بگیرید که امکان خریداری چه نوع مدل یخچالی را خواهید داشت.

جهیزیه عروس – خرید ماشین لباس شویی

ارزان ترین ماشینهای لباسشویی در حال از 500 هزارتومان شروع می شود و تا 12 میلیون تومان نیز می رود. اما چه نوع ماشین لباسشویی برای تازه عروس و داماد نیاز است؟

اگر به ظاهر و زیبایی ماشین لباسشویی اهمیت می دهید ، حداقل هزینه برای خرید یک ماشین لباسشویی با ظاهری متفاوت حدود 3 میلیون تومان است. برای انتخاب رنگ ماشین لباسشویی دستتان باز نیست زیرا معمولا نهایت تا 3 رنگ مدل ماشین لباس شویی را میتوانید پیدا کنید. اما پیشنهاد عروسی ساز ، خرید ماشین لباس شویی به رنگ سفید است.

زیرا این رنگ با اکثر رنگ ها ست می شود و از این بابت مشکلی نخواهید داشت.

جهیزیه عروس – خرید اجاق گاز

پیشنهاد می شود اگر محدودیت بودجه نیز دارید ، بدنبال اجاق گازهای رومیزی باشید این نوع مدل اجاق گازها براحتی بر روی کابینت های کشویی قرار می گیرند و از همه مهمتر ، جا به جایی آن بسیار راحت است و فضای کمتری را نسبت به سایر وسایل جهیزیه عروس در آشپزخانه اشغال می کند.

جهیزیه عروس

جهیزیه عروس – وسایل ریز آشپزخانه

وسایلی همانند چاقو ، بشقاب ، چنگال ، سرویس های پخت و پز و غیره جزء ریزه کاری های خرید وسایل جهیزیه عروس برای آشپزخانه می باشند.

اگر به دنبال بهترین سرویس های غذا خوری و ست های آشپزخانه هستید ، باید حداقل قیمت 5 تا 10 میلیون تومان را در نظر داشته باشید در غیراینصورت ست های شیک اما با قیمت پایینتر نیز وجود دارند که میتوانید آنها را تهیه کنید.

پرهیز از خرید وسایل اضافی آشپزخانه

از آنجا که نو عروس و داماد هستید ، مطمئن باشید بقدری هدیه های سرویس های آشپزخانه را از اطرافیانتان دریافت خواهید کرد که جایی برای آنها در آشپزخانه نخواهید داشت !

بنابراین پیشنهاد می شود در خرید وسایل ریز آشپزخانه وسواس به خرج ندهید. برای مثال قطعا هیچکدام از اطرافیان و نزدیکانتان برای شما یخچال بعنوان هدیه نمی خرد ! اما ممکن است سرویس های پخت و پز ، سرویس های لیوان و این چنین موارد را تهیه کند.

به همین علت بیشتر میزان بودجه برای خرید جهیزیه عروسی را به وسایل ضروری که در این مقاله ذکر شد اختصاص دهید.


نحوه مدیریت لیست خرید وسایل آشپزخانه جهیزیه عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
نحوه مدیریت لیست خرید وسایل آشپزخانه جهیزیه عروس
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر آخرین مدل خواندنی عروسی نحوه مدیریت لیست خرید وسایل آشپزخانه جهیزیه عروس خرید جهیزیه عروس را میتوان به یکی از پرخرج ترین کارها برای خ خواندنی عروسی مجلل,
صفحه قبل