عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی

خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی


خلاقیت ، جهت متفاوت نمایش دادن مراسم عروسی بسیار اهمیت دارد. هر گونه تزئین که با عشق به همراه چاشنی خلاقیت در مراسم عروسی انجام پذیرد ، قطعا بعنوان یک خاطره در ذهن میهمانان عروسی به ثبت خواهد رسید. یکی از خلاق ترین کارهایی که میتوانید در مراسم عروسی انجام دهید ، مدل تزئین کیک عروسی است.

از آنجا که در بیشتر مراسم های عروسی کیک ها شبیه به یکدیگر هستند ، بنابراین شما میتوانید کیک عروسیتان را متفاوت نشان دهید. در این مطلب از سایت عروسی ساز ، با خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی آشنا خواهید شد. مدل کیک هایی که در کنار زیبایی ، باعث می شود تا نظر هر میهمان حاضر در مراسم عروسی را به خود جلب کند.

البته توجه داشته باشید که اگر میخواهید دست به چنین خلاقیتی بزنید ، حتما باید یک جایگاه برای کیک عروسیتان در نظر بگیرید این جایگاه اهمیت زیادی دارد زیرا باید در دید میهمانان باشد و از همه مهمتر ، از لحاظ دما بتوان کیک را کنترل کرد تا حالت و مدل خود را از دست ندهد.

خاص ترین مدل کیک عروسی

مدل کیک هایی که در این مطلب مشاهده می کنید ، نگاه هر شخصی را به خود جلب خواهد کرد حتی میهمانانی که از کیک متنفر هستند !!!

جهت ساخت چنین کیک های عروسی خلاقانه ، زمان زیادی صرف می شود بنابراین اگر میخواهید چنین مدل کیک هایی در مراسم عروسیتان داشته باشید ، باید حداقل یک ماه جلوتر به دنبال یک قنادی خوب بگردید.

قبل از هر گونه انتخابی ، بهتر است از حرفه ای و ماهر بودن قنادی مطمئن شوید زیرا همانطور که ذکر شد ، درست کردن چنین کیک هایی نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد و اگر همان کیک با ظاهر مد نظرتان نباشد ، قطعا هزینه ای اضافی پرداخت کرده اید.

خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی

خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی

فراموش نکنید که برای سفارش چنین مدل کیک های عروسی ، قطعا باید هزینه زیادی بپردازید بنابراین نیاز است که با مدیر تالار عروسی در رابطه با یک جایگاه مناسب برای نمایش کیک عروسی صحبت کنید.

همچنین اگر دوست دارید مدل کیکتان خراب نشود ، بهتر است آن را دور از دسترس کودکان قرار دهید !

کیک عروسی خلاقانه

حتی تصور وجود چنین مدل کیک های عروسی خلاقانه در مراسم عروسی نیز بسیار جذاب خواهد بود.

پیشنهاد می شود رنگ مدل کیک عروسیتان را هم رنگ تم تزئینات مراسم عروسی انتخاب کنید تا هماهنگی آنها حفظ شود.

همچنین استفاده از گل در اطراف و جایگاه کیک را فراموش نکنید زیرا جذابیت و زیبایی مدل کیک عروسی را چند برابر خواهد کرد.

مدل کیک عروسی خلاقانه

نوعی دیگر از خلاقیت در کیک عروسی ، پیاده سازی تصاویر بر روی کیک است..

البته این نوع مدل کیک های عروسی هزینه پایینتری نسبت به سایر مدل کیک های خلاقانه دارند اما خب قطعا قدیمی تر و پیش پا افتاده تر نیز هستند اما اگر بتوانید یک طرح خاص با ترکیب رنگی متناسب بر روی کیک انتخاب کنید ، قطعا به یکی از کیک های جذاب و خلاقانه تبدیل خواهد شد.

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی

خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی

خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی

خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی زیبا خلاقانه ترین مدل کیک های عروسی خلاقیت ، جهت متفاوت نمایش دادن مراسم عروسی بسیار اهمیت طرح خواندنی عروسی,انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل