عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه مدیریت هزینه های عروسی

نحوه مدیریت هزینه های عروسی


مدیریت هزینه های عروسی ، یکی از مهمترین کارهایی است که زوج ها باید برنامه ریزی دقیقی برای آن داشته باشند تا بتوانند با کمترین هزینه ، بهترین مراسم  را برگزار کنند اما قبل از هر چیز ، باید لیستی از هزینه های مهم مراسم عروسی تهیه کنید.

برای مثال ، یکی از مهمترین هزینه های عروسی ، رزرو تالار یا باغ تالار عروسی است. اگر تعداد میهمانان عروسیتان زیاد می باشد ، بنابراین تنها باید به دنبال تالارهای عروسی بزرگ باشید و به همان نسبت هم هزینه هایتان که شامل پذیرایی از میهمانان نیز می شود ، افزایش پیدا خواهد کرد.

نحوه مدیریت هزینه های عروسی

نحوه مدیریت هزینه های عروسی

هزینه تالار عروسی

ابتدا و قبل از رزرو تالار عروسی ، در رابطه با تعداد میهمانان عروسیتان تحقیق کنید به ازای هر نفر ، مبلغی را  باید بپردازید بنابراین اگر یک خانواده در مراسم عروسی شما به هر دلیلی شرکت نکند ، مبلغ چند صد هزارتومانی به ضرر شما خواهد بود.

علاوه بر اینکه کارت دعوت عروسی ارسال میکنید ، از افراد دعوت شده پرس و جو کنید که آیا امکان حضور در عروسیتان را در تاریخ تعیین شده دارند یا خیر. اینکار باعث می شود همان ابتدا چندین نفر از میهمانان عروسیتان کم شود زیرا قطعا همه شرایط حضور را نخواهند داشت.

بهتر است تالار عروسی را چند ماه جلوتر از تاریخ عروسیتان رزرو کنید اینکار باعث می شود هزینه تالار نیز کاهش پیدا کند. 

هزینه کارت دعوت عروسی

هزینه سفارش کارت دعوت عروسی

کارت دعوت های عروسی ، معمولا  تنها تا شب عروسیتان نزد میهمانان باقی خواهند ماند و بعد از آن ، اثری از آن در منزل اقوام و نزدیکانتان پیدا نخواهید کرد بنابراین نیازی نیست که حتما به دنبال گران ترین کارت دعوت عروسی باشید.

به جای اینکه هزینه زیادی بابت کارت دعوت عروسی بپردازید ، میتوانید آن را خودتان نیز تهیه و آماده کنید تهیه یک کارت دعوت قطعا نیازمند مهارت و تخصصی نخواهد بود و با تهیه وسایل اولیه براحتی میتوانید خودتان کار تزئین کارت دعوت میهمانان عروسی را انجام دهید.

هزینه عکاس و فیلمبردار عروسی

هزینه عکاس و فیلمبردار عروسی

یکی از هزینه های عروسی که مبلغ آن با احتساب حداقلی ها باز هم چند میلیون تومان می شود ، هزینه عکاس و فیلمبرداری عروسی است.

با وجود انواع نرم افزارهای افکت دهنده و ویرایش فیلم ، حتی افرادی که مهارت کافی هم ندارند باز هم میتوانند با کمی زمان ، اینگونه نرم افزارها را یاد بگیرند و کار ویرایش فیلم عروسیشان را خودشان انجام دهند.

البته توجه داشته باشید که در مراسم عروسیتان ، سعی کنید اکثر عکسهای عروسیتان را با یک تلفن همراه یا یک دوربین عکاسی که متعلق به خودتان یا یکی از نزدیکانتان هست ، ثبت کنید. اینکار باعث می شود تا براحتی همیشه بتوانید به فایل اصلی عکس هایتان دسترسی داشته باشید زیرا معمولا آتلیه های مراسم عروسی ، فایل های اصلی عکس و فیلم عروسیتان را در اختیارتان نخواهند گذاشت و همین مورد باعث می شود تا هر بار مجبور به پرداخت هزینه جداگانه ای شوید.


نحوه مدیریت هزینه های عروسی

نحوه مدیریت هزینه های عروسی

نحوه مدیریت هزینه های عروسی

نحوه مدیریت هزینه های عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
نحوه مدیریت هزینه های عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی نحوه مدیریت هزینه های عروسی مدیریت هزینه های عروسی ، یکی از مهمترین کارهایی است که زوج ه خواندنی عروسی روز, خواندنی عروسی مجلل,
صفحه قبل