عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس

نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس


اینکه برای عروسیتان چه نوع مدل مویی انتخاب کنید ، کاملا به سلیقه خودتان و لباس عروستان بستگی دارد برای عروس خانم ها ، از مدل شینیون مو عروس استفاده می شود اما یکی از مهمترین مراحل شینیون مو ، رضایت عروس از مدل موهایش است.

قطعا هیچ چیز در شب عروسیتان بدتر از این نیست که از مدل موهایتان راضی نباشید بنابراین سعی کنید قبل از هر گونه آرایشی ، چندین نمونه مدل آرایش مو مشاهده کنید و در مورد آنها با آرایشگرتان صحبت کنید. آرایشگر عروس هر چقدر هم حرفه ای باشد ، باز هم از جنس مو و نحوه حالت دهی آن بی خبر خواهد بود و ممکن است مدلی که برای شینیون مو عروس انتخاب می کند ، مورد رضایت شما نباشد و حالت خوبی به خود نگیرد.

نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس

نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس

از آنجا که زمان در روز عروسی حرف اول را میزند ، بنابراین اگر شرایطش را دارید یکبار مدل شینیون موهای شب عروسی را بر روی موهایتان امتحان کنید. اینکار باعث می شود تا کمی از استرستان کم شود و نگرانی بابت زیبایی موهایتان نداشته باشید.

همچنین لازم به توضیح است که مدل شینیون مو عروس زیادی وجود دارد که میتوانید آنها را امتحان کنید و حتما روی چند مدل شینیون خود را محدود نکنید.

شاید برایتان عجیب باشد اما مکان و نوع آب و هوایی که در آن قرار است مراسم عروسی برگزار شود نیز در مدل مو عروس تاثیرگذار است. بهتر است این موارد را به آرایشگرتان توضیح دهید تا با اطلاعات کامل نسبت به آرایش موهایتان و استفاده از محصولات مورد نیاز اقدام کند.

دقت کنید که اگر مدل شینیون مو عروس به خوبی انجام نشود ، قطعا آرایش چهره عروس نیز زیبایی خود را از دست خواهد داد زیرا باید هماهنگی های لازم بین صورت و مو انجام شود.

یک آرایشگر حرفه ای عروس ، باید با انواع جنس مو و نحوه براشینگ مو آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین حالت مدل شینیون مو را برای عروس پیاده سازی کند حتی مدل صورت ( گرد ، بیضی ، مستطیلی و ... ) نیز در نوع مدل شینیون مو تاثیرگذار است.

نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس

تعداد زیادی مدل شینیون عروس مانند روش حرارتی ، نخی ، خامه ای ، کلاسیک و غیره وجود دارد که باید با توجه به سلیقه و مدل صورتتان و همچنین در نظر گرفتن جنس و اندازه موهایتان یکی را انتخاب کنید

همانطور که ذکر شد ، شینیون مو عروس در انواع مدل متنوعی انجام می شود اما دو مدل محبوب شینیون شامل موارد زیر می شود :

مدل شینیون نیمه باز عروس

این نوع مدل شینیون را میتوان یکی از محبوب ترین مدل ها دانست در این مدل شینیون ، قسمتی از مو جمع و حجم دهی می شود و قسمتی دیگر برای مدل دادن باز باقی می ماند.

مدل شینیون نیمه باز عروس

مدل شینیون بهم ریخته عروس

در این مدل ، نوع شینیون و قسمت های مو هیچگونه هماهنگی با یکدیگر ندارد اما این بدین معنا نیست که شینیون مو را به هر روشی در این مدل میتوان انجام داد ! بلکه در یک جمله میتوان شینیون بهم ریخته را ، تقسیم و حجم دادن به قسمت های مو به طور نامنظم دانست که ترکیب آنها در کنار یکدیگر ، یک مدل زیبا از شینیون بهم ریخته را خلق می کند که نیاز به مهارت خاصی دارد.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس

نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس

نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی زیبا نحوه انتخاب مدل شینیون مو عروس اینکه برای عروسیتان چه نوع مدل مویی انتخاب کنید ، کاملا به س مدل خواندنی عروسی زیبا,خواندنی عروسی ,
صفحه قبل