عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

مراقبت از پوست قبل از عروسی

مراقبت از پوست قبل از عروسی


بیشتر عروس خانم ها گمان می کنند که چون در روز عروسی صورتشان گریم می شود نیازی به مراقبت های خاص از پوست خود ندارند. در صورتی که پوست خشک یا بسیار چرب و یا جوش و دانه های چرکی، کار آرایشگر عروس را بسیار سخت خواهد کرد و زیبایی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

چند ماه قبل از جشن عروسی باید در زمینه پوست و موی خود مراقبت هایی را انجام دهید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اما اگر که دیر اقدام کرده اید حداقل 10 روز یا یک هفته قبل از عروسی با مشورت پزشک از پمادهای ضد حساسیت پوستی و قرص های ضد حساسیت استفاده کنید. همچین قرص جوشان و ویتامین c  را هم فراموش نکنید.

تغذیه مناسب

چند ماه مانده به عروسی سعی کنید از شیرینی جات، شکر، نمک زیاد، چربی اضافه و به طور کل مواد مضر دوری کنید. این مواد هم می توانند باعث چاقی ( چاقی شکم و پهلو) و هم صدمه به پوست شوند. اگر می خواهید اندامی مناسب و پوستی شفاف و پرطراوت داشته باشید سعی کنید در رژیم غذایی خود از سبزیجات و میوه ها زیاد استفاده کنید. شب ها شیر بنوشید و از خورد زیاد نوشیدنی های شیرین خودداری کنید.

فست فودها را کنار بگذارید و از فلفل و سس های تند کم تر استفاده کنید.این دوره چند ماهه علاوه بر این که پوست شما را برای شب عروسی شفاف نگه میدارد میتواند تبدیل به عادتی در تمام طول زندگانی گردد و سلامتی را برای شما به ارمغان می آورد.

مراقبت از پوست

بسته به نوع پوستتان از کرمهای مناسب استفاده نمایید و آرایش را به مدت طولانی روی پوست خود نگه ندارید.لبهایتان را با ویتامین یا کرم های مخصوص چرب کنید و مانع از ترک خوردن آن ها شوید. سعی کنید آرنج هایتان کمتر به طور مستقیم با محیط های زبر مثل قالی برخورد کند. در حمام و با استفاده از لیف‌های لایه‌بردار مخصوص از شر سلول‌های مرده آرنج و زانو خلاص شوید و سپس روی آن قسمت از پوستتان روغن بادام بمالید.

مراقبت از دندان ها

مسواک بزنید و از سفیدکننده های دندان استفاده کنید. روزعروسی یکی از کارهایی که هم در مقابل دوربین و هم در جمع میهمانان زیاد باید انجام دهید خندیدن است. به دندان پزشک مراجعه کنید و در صورت نیاز دندان هایتان را جرم گیری کنید. بعضی عروس خانم ها که دندان های مرتبی ندارند می تواننددندان هایشان را لمینت کنند.

خواب کافی

کم خوابیدن سبب آویزان شدن پوست و تیره شدن دور چشم می گردد. شب قبل از عروسی آرام باشید با استرس خداحافظی کنید و به اندازه کافی بخوابید. نخوابیدن علاوه بر خستگی و کلافگی در طول روز، پوست شما را غیرشفاف و خسته نشان خواهد داد.

 


مراقبت از پوست قبل از عروسی

مراقبت از پوست قبل از عروسی
ارائه
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی زیبا مراقبت از پوست قبل از عروسی بیشتر عروس خانم ها گمان می کنند که چون در روز عروسی صورتشان خواندنی روز, مدل خواندنی زیبا,خواندنی ,
صفحه قبل