عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

رنگ موی عروس

رنگ موی عروس


مناسب ترین رنگ مو برای عروس

هر عروس خانمی دوست دارد تا در روز مراسم عروسی خود بدرخشد و کاملا متفاوت و زیبا به چشم آید برای همین توجه به کوچکترین مسائل نیز اهمیت ویژه ای دارد. یکی از نکاتی که چهره شما را زیباتر و متفاوت تر از همیشه نشان می دهد رنگ کردن موهایتان است.

رنگ موی مناسب موی شما چهره شما را جذاب تر و با نشاط تر می کند، آرایشتان نیز بیشتر به چشم می آید. اما حتما باید آرایشتان با رنگ مویتان هماهنگی داشته باشد.

توجه داشته باشید که رنگ موی عروس باید طوری باشد که او را جوان و شاداب نشان دهد نه این که سنش را بیشتر کند. رنگ های خیلی روشن سن را بالا می برند اما رنگ های مشکی، تن قهوه ای تیره تا روشن، دودی، عسلی و …  نشان دهنده این است که سن طبیعی و جوان می باشد.

رنگ موی عروس

نکته مهمی که در انتخاب نوع رنگ مو پوست شما است و تناسب بین رنگ پوست و موی شما. عروس خانم‌ها باید توجه داشته باشند که رنگ موی انتخابی آن‌ها شامل ترکیب رنگ‌های طبیعی باشد و فقط چند درجه از رنگ موی طبیعی آن‌ها روشن‌تر شود. تغییرات بزرگ و بسیار متفاوت می‌تواند باعث مصنوعی شدن آرایش و چهره‌ آن‌ها شود. بنابراین باید رنگ مویی را انتخاب کنند که با رنگ پوست، رنگ طبیعی مو و رنگ چشم‌هایشان تناسب داشته و زیبایی آن‌ها را تکمیل‌تر نماید. یک رنگ موی نامناسب میتواند شما را پیر ،رنگ پریده ،عصبی و آشفته نشان دهد در صورتی که یک رنگ موی مناسب زیبایی شما را دوچندان میکند و مهمترین فاکتور زیبایی نزدیک بودن به حالت طبیعی چهره است.

رنگ موی عروس

توصیه ما به شما این است که رنگ مویتان را برای دقیقه 90 نگذارید و حتما یک هفته قبل از مراسمتان با مشورت آرایشگرتان موهای خود را رنگ کنید. به این ترتیب هم رنگ موی شما تا آن روز ثابت میشود و هم نظر آرایشگرتان باعث میشود رنگ موهایتان با رنگ آرایش عروسی متناسب باشد.

 

 

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

رنگ موی عروس

رنگ موی عروس

رنگ موی عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
رنگ موی عروس
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی رنگ موی عروس مناسب ترین رنگ مو برای عروس هر عروس خانمی دوست دارد ت مدل خواندنی عروسی,مد خواندنی عروسی روز,مدل خواندنی عروسی جدید,
صفحه قبل