عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

مشکلات زوج های جوان در اوایل ازدواج

مشکلات زوج های جوان در اوایل ازدواج


شایع ترین مشکلات عروس و دامادها

پس از کشمکش های فراوان جشن عروسی حالا شما و همسرتان زیر یک سقف رفته اید و زندگی رویایی که به دنبال آن بودید آغاز شده است.این موضوع بسیار هیجان انگیز و زیباست و حتما شما و همسرتان شور و شوقی وصف ناپذیر برای این دوران دارید اما بهتر است از قبل خودتان را برای چالش ها و اتفاقات سال اول ازدواج اماده کنید زیرا این یک سال از جمله پر مخاطره ترین سالهای زندگی زناشوییی شما خواهد.اغلب زوج ها در این دوازده ماه روزهای سختی را سپری می کنند و اگر بلد نباشند که چطور رابطه شان را مدیریت کنند و از پس مشکلات بربیایند دچار مشکلات جدی می شوند.

تقسیم نقش ها

یکی از اولین مشکلات در زندگی مشترک تقسیم نقش زن و مرد در کارهای منزل است که بیشتر بین زوج هایی اتفاق می افتد که هر دو شاغل هستند.بدون شک شما تا قبل ازینکه ازدواج کنید در منزل مسوولیت کمتری داشته اید و حالا با کارهایی روبرو میشوید که شاید تا بحال تجربه انجام آن را نداشته اید. برای رفع این مشکل بهتر است قبل از ازدواج با یکدیگر به گفت و گو بنشینید تا کارهای منزل را بین خود تقسیم بندی کنید.

مشکلات زوج های جوان در اوایل ازدواج

پول

امروزه با وضع اقتصادی مردم یکی از چالش ها در بین زوج های جوان پول و احتیاجات زندگی روزمره است.بهتر است از قبل برنامه ریزی روی موارد مورد نیازتان و بودجه شما در هر ماه داشته باشید تا در موقع خرید به مشکل نخورید. خوب است که شما و همسرتان هزینه‌های سنگین زندگی و هم‌چنین هزینه‌های شخصی‌تان را کاملاً مشخص کنید. سپس تعیین کنید که هزینه‌های هر یک از این موارد به طور جداگانه کنار گذاشته می‌شود و یا این‌که به طور کلی هر ماه چه مبلغی را برای این نوع هزینه‌ها کنار خواهید گذاشت.

تنهایی

یکی دیگر از مشکلات سال اول ازدواج که منجر به اختلافات شدید بین زوج های جوان میشود این است که آقایون بعد از دوندگی های عروسی به زندگی عادی خود بر میگردند اما خانم ها دوست دارند مانند زمان نامزدی همیشه در کنار هم باشند.آقایون معمولا ساعتهایی را برای خود و دوستانشان می گذارند که این امر باعث بروز اختلافات زیادی میشود.

مشکلات زوج های جوان در اوایل ازدواج

برای این که این مسئله اسباب دردسرتان نشود حتما در خصوص انتظاراتی که از همسرتان دارید با او صحبت کرده و البته هر دو نفرتان هم تفریحات و سرگرمی های منحصر به فردی برای خودتان داشته باشید و گاهی اوقات اجازه دهید طرف مقابل وقتش را با دوستانش بگذارند.

خانواده و همسرتان

رفت و آمد زیاد با خانواده خود یا همسرتان سبب می شود تا آنها در شخصی ترین مسائل زندگی شما نظر دهند و شما یا همسرتان ازین موضوع ناراحت شوید .اختلافاتی که در آن خانواده شما و یا همسرتان دخیل باشند معمولا بیشتر طول می کشد.


مشکلات زوج های جوان در اوایل ازدواج

مشکلات زوج های جوان در اوایل ازدواج

دریافت تخفیف خدمات عروسی و شرکت در قرعه کشی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی
مشکلات زوج های جوان در اوایل ازدواج
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی مشکلات زوج های جوان در اوایل ازدواج شایع ترین مشکلات عروس و دامادها پس از کشمکش های فراوا آخرین مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل