عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

حلقه ازدواج

حلقه ازدواج


انتخاب حلقه عروسی

خرید حلقه ازدواج از اولین خریدهای عروس و داماد است که شاید در نگته اول آسان به نظر برسد اما وقتی برای خرید میروید به دلیل سبک و مدل های مختلف دچار سردگمی می شوید. خرید حلقه عروسی از آن نظر که همیشه در دست شما است بسیار مهم است پس لطفا برای خرید آن دقت کافی را داشته باشید.

قدمت حلقه ازدواج به زمان های خیلی دور باز می گردد. برای این سوال که حلقه نامزدی یا حلقه ازدواج را باید در کدام دست انداخت پاسخ از پیش تعیین شده ای وجود ندارد. انتخاب شما بسته به فرهنگ، مذهب و جایی که زندگی می کنید و یا حتی اینکه چپ دست یا راست دست باشید می تواند متفاوت باشد.

بهتر است برای انتخاب حلقه به دنبال انگشتر های پر نگین نباشید. دقت کنید که حلقه و انگشتر باهم فرق دارند. شما میتوانید برای حلقه ازدواج از رینگ های ساده بدون نگین یا یک ردیف نگین استفاده کنید و یا از انگشتر های تک نگین درشت اما حتما به ظرافت حلقه تان توجه کنید زیرا باید با انگشترهایتان متفاوت باشد. اگر انتخاب حلقه برایتان دشوار است و نمی توانید از بین مدل های داخل بازار انتخاب کنید بهترین گزینه برای شما این است که حلقه ازدواجتان را سفارش دهید.

بعضی افراد تمایل دارند از حلقه های جفت استفاده کنند با اینکار ممکن است کمی حلقه عروس ظاهر مردانه پیدا کند اما حس خوبی را به عروس و داماد منتقل می کند.

 

به راحتی و اندازه حلقه خود توجه کنید، حلقه شما قرار است همیشه در انگشتتان باشد پس حتما به راحتی آن دقت کنید.

اینکه حلقه در چه انگشتی باشد به عوامل زیادی بستگی دارد اولین بار رومی ها بودند که حلقه را در انگشت چهارم دست چپ انداختند، زیرا آنها باور داشتند که این انگشت آغاز رگ عشق است؛ رگی که به قلب منتهی می شود. اما باز هم تاکید می کنیم که انتخاب انگشت برای حلقه ازدواج بسته به شرایط شما میتواند متفاوت باشد و لزوما ثابت نیست.

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

حلقه ازدواج

حلقه ازدواج

حلقه ازدواج

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
حلقه ازدواج
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمد خواندنی عروسی روز حلقه ازدواج انتخاب حلقه عروسی خرید حلقه ازدواج از اولین خریدهای ع تزئین خواندنی عروسی, مدل خواندنی عروسی پرفروش,
صفحه قبل